800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOFITEL BORA BORA 4* + SOFITEL TAHITI 4*

10 dní letecky - opravdový ráj na konci světa.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hodiny před odletem.

2. den

TAHITI - BORA BORA
Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer na vnitrostátní letiště. Přelet na ostrov Bora Bora s leteckou společností Air Tahiti. Ostrov Bora Bora se nachází uprostřed nádherné blankytně modré laguny s překrásnými plážemi s jemným bílým pískem. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

3. - 6. den

POBYT NA BORA BORA
Snídaně. Pobyt na ostrově Bora Bora, vzdáleného 240 km severně od Papeete. Volno na koupání, opalování či šnorchlování. Zdejší laguny jsou pro svou barevnou pestrost pokládány za jedny z nejkrásnějších na světě, proto také každoročně navštěvu­je Bora Bora řada osobností uměleckého, kulturního i společenského života. Možnost fakultativních výletů - k nezapomenutelným zážitkům patří výlet s krmením žraloků a rejnoků či projížďka kolem tohoto ostrova, jež měří po obvodu pouze 32 km.

7. den

PŘELET DO PAPEETE
Snídaně. Transfer na letiště a přelet na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku Papeete.

8. den

PAPEETE
Snídaně. Volno na prohlídku ostrova. Doporučujeme fak. výlet kolem ostrova s návštěvou tahitského muzea a galerie Paula Gauguina.

9. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

10. den

PŘÍLET DO PRAHY

Info

Cena nezahrnuje lázeňské poplatky (cca 40,- Kč/osoba/den; splatné v hotelu), fakultativní výlety.

SOFITEL BORA BORA 4*

Poloha

hotel má dvě části – první na hlavním ostrově, druhou na ostrůvku ležícím na dohled od „mateřského resortu na hlavním ostrově, mezi ostrůvkem a hlavním resortem jezdí lodní doprava.

Vybavení

hlavní ostrov – bar, restaurace, směnárna, turistické centrum, půjčovna skútrů a automobilů, půjčovna kol, wellness, ostrůvek motu – bar, 2 restaurace, směnárna, turistické centrum, půjčovna skútrů a automobilů, obchod se suvenýry, bazén, vířivka.

Pláž

privátní hotelová pláž s jemným bílým pískem.

Zábava a sport

potápěčské centrum, kajaky, vybavení na šnorchlování, petanque (pouze hlavní ostrov), taneční a hudební představení (některé dny).

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna se sprchou a WC, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, fén, telefon.

SOFITEL TAHITI 4*

Poloha

hotel s 216 pokoji se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti, v tropické zahradě u jedné ze dvou pláží s bílým pískem na Tahiti. Hlavní město Papeete je vzdálené zhruba 5 km.

Vybavení

2 restaurace (tematické tahitské večery), bar, bazén, turistické centrum, obchod se suvenýry, půjčovna kol, skútrů a automobilů.

Pláž

privátní hotelová pláž s dovezeným jemným bílým pískem.

Zábava a sport

2 tenisové kurty, cvičná golfová louka, taneční a hudební představení (jen některé dny).

Stravování

snídaně formou bufetu (tématické tahitské večery), polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna se sprchou a WC, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon, wi-fi/internet (za příplatek), balkón.

Info

Golfové hřiště ve vzdálenosti 27 km.

×