800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTahiti - Moorea - Bora Bora

  • Krásný exotický zážitek na celý život

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Papeete.
2. den PŘÍLET NA TAHITI

Přílet do Papeete, uvítání na letišti, trans fer do hotelu. Snídaně. Dopoledne (či dle přání celý den) lze využít na vstřebání časového rozdílu. Odpoledne procházka Papeete s nákupní zónou, přístavem a rušným tržištěm. Večer možnost ochutnávky místních specialit u přístavní promenády. Nocleh v Papeete.
3. den TAHITI

Snídaně. Celodenní výlet terénním vozem do vnitrozemí ostrova – Inner Island Jeep Safari. Tato vzrušující a dobrodružná cesta nás zavede za vodopády, horskými průsmyky ležícími pod více jak 2.200 m vysokými hřebeny hor, řekami a archeologickými nalezišti – svatyně marae včetně baleného oběda. Odpoledne návrat, nocleh v Papeete.
4. den TAHITI - MOOREA

Snídaně. Transfer do přístavu a přesun trajektem na 17 km vzdálený ostrov Moorea. Transfer z přístavu do hotelu, ubytování. Odpoledne volno. Nocleh na ostrově Moorea.
5. den MOOREA

Snídaně. Půldenní výlet za poznáním ostrova Moorea. Během okruhu kolem ostrova navštívíte světoznámou Cookovu zátoku, zátoku Opunoho a oblíbené vyhlídkové místo Belveder. Odpoledne volno či fakultativně koupání s delfíny. Nocleh na ostrově Moorea.
6. den MOOREA

Snídaně. Půldenní výlet za delfíny v doprovodu vědce. Odpoledne volno na koupání a šnorchlování. Fakultativně návštěva tradiční domorodé vesnice Tikki Village s večeří připravenou v tradiční zemní peci. Nocleh na ostrově Moorea.
7. den MOOREA – BORA BORA

Snídaně. Transfer na letiště a odlet na nejznámější ostrov Francouzské Polynésie – Bora Bora. Transfer do hotelu, volno na koupání v překrásné laguně. Nocleh na ostrově Bora Bora.
8. den BORA BORA

Snídaně. Dopolední výlet po vnitřním ostrově s návštěvou Opu Marae a Matira Poit, během kterého poznáte kolorit tohoto tichomořského ráje. Odpoledne volno, fakultativně lze zajistit vyhlídkový let helikoptérou nad ostrovem. Nocleh na Bora Bora.
9. den BORA BORA

Snídaně. Dopoledne půldenní výlet s pozorováním žraloků a rejnoků v moři během krmení. Odvážní si s nimi mohou zaplavat. Odpoledne volno ke koupání a opalování či individuálnímu poznávání ostrova. Nocleh na Bora Bora.
10. den BORA BORA

Celodenní volno ke koupání a opalování či individuálnímu poznávání ostrova.
11. den BORA BORA – TAHITI

Snídaně. Přelet do Papeete. Celodenní okruh kolem ostrova s obědem a se zastávkami u zajímavých přírodních a historických míst: One Tree Hill, vodopádu Vaimahatu, Muzea Paula Gauguina, Muzeum Tahiti a jeho ostrovů. Nocleh v Papeete.
12. den ODLET DO PRAHY

Snídaně, volno na nákup suvenýrů. Večeře v jedné z tahitských restaurací, odjezd na letiště a odlet do Prahy.
13. den PŘÍLET DO PRAHY

×