800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFrancouzská polynésie

Francouzská Polynése je oblast legend a historie, kde objevíte nedotčenou přírodu, dlouhé bílé pláže a podmořský svět, který Vás okouzlí svou nekonečnou paletou barev podmořských korálů a tisíců rybiček. Krásy ostrovů můžete ale objevovat také ze vzduchu na výletech Heli, které se pořádají každý den. Množství restaurací a snack barů nabízí tradiční „ a hima a“, tahitskou zemní troubu, bez které se místní kuchyně neobejde. Bora Bora je jednou z nejkrásnějších lagun na světě s krištálově čistou vodou ...

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA / VÍDEŇ - PAŘÍŽ - PAPEETE
Sraz na letišti v Praze nebo ve Vídni. Odlet do Papette s mezipřistáním, občerstvení v letadle.

2. den

PAPEERE - TAHITI
Ve večerních hodinách přílet do Papeete, hlavního města Tahiti. Setkání s místním zástupcem. Transfer do hotelu. Ubytování a nocleh.

3. den

TAHITI
Snídaně. Okružní jízda ostrovem. Tahiti je největším ostrovem Francouzské Polynésie. Dominantou hornatého ostrova je nejvyšší vrchol hory Orohena se svými 2.241metry, ostrov je rozdělen na Malé a Velké Tahiti, skrývající v sobě překrásné hluboké údolí, vodopády, tajemné jeskyně a strmá archeologická místa známá z legend. Transfer do hotelu. Nocleh.

4. den

TAHITI - MOOREA
Snídaně. Transfer na letiště. Přelet na ostrov Moorea. Transfer do hotelu. Ubytování a volný program. Nocleh.

5.-7. den

MOOREA
Snídaně. Volný program, možnost výběru z faktultativních výletů. Sesterský osrov Tahiti je zemí historie a legend. Je zde mnoho bílých pláží a bohatý podmořský život. Nocleh.

8. den

MOOREA - HUAHINE
Snídaně. Transfer na letiště, odlet na ostrov Huahine. Transfer do hotelu. Ubytování a volný program. Nocleh.

9.-11. den

DEN MOOREA - HUAHINE
Snídaně. Volný program, možnost výběru z faktultativních výletů. Huahine je znám jako ostrov tajemství. Skládá se ze dvou ostrovů Huahine Dui a Huahine Iti oddělené falešným kanálem. Hornatý ostrov zajímavého tvaru má nádherné zátoky, půvabné písčité pláže a je majitelem největšího a nejlépe zachovaného archeologického naleziště: Maeva marae, které je tvořeno skupinou větších marae ( posvátná náboženská místa) na úpatí hory Mouatapu a na břehu jezera Fauna Nui. Nocleh.

12. den

HUAHINE - BORA BORA
Snídaně. Transfer na letiště a odlet na ostrov Bora – Bora. Po příletu transfer do hotelu. Ubytování a volný program. Nocleh.

13.-15. den

DEN BORA BORA
Snídaně. Volný program, možnost výběru z faktultativních výletů jako např. k sopce na jedné z nejkrásnějších lagun světa, ostrov Bora – Bora „Perla Polynesie“. Překrásná příroda obdařila tento ostrov lagunami s průsvitnou vodou a nesmírnou krásou. Nocleh.

16. den

BORA BORA - PAPEETE - PAŘÍŽ
Snídaně. Transfer na letiště a odlet přes Papeete zpět do Evropy s mezipřistáním v Los Angeles.

17. den

PAŘÍŽ - PRAHA / VÍDEŇ
Přílet do Prahy nebo Vídně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Tahiti

27°C Skoro jasno

×