800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HILTON MOOREA LAGOON RESORT

  • Plně vybavené Spa centrum
  • Písečná pláž přímo u hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova Moorea. Transfer z tahitského letiště zabere 10 minut letu či 30 minut plavby katamaránem následovaných 25 minutami jízdy k hotelu.

Zábava

Hosté se mohou věnovat nepřebernému množství vodních sportů (šnorchlování, potápění, vodní lyžování, jet-skiing, parasailing, windsurfing...), jízdě na kánoi, kajaku či na šlapadlech, rybaření, zahrát si tenis či kulečník, vydat se na safari či na projížďku na koni po ostrově, prozkoumat podmořský život na palubě ponorky, dopřát si masáž nebo jinou z uvolňujících procedur v lázních, či vyrazit na vyhlídkovou plavbu motorovým člunem či plachetnicí nebo na jiný výlet.

Pláž

Krásná písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.

Vybavení

Na pokrmech tradiční polynéské i mezinárodní kuchyně si hosté mohou pochutnat v restauraci Ari Vahine s panoramatickou vyhlídkou na lagunu, plážový grill bar je vhodným místem pro lehký oběd a další dva bary pak nabízí ideální příležitost k posezení u koktejlu či jiného nápoje. Dále je k dispozici bazén, fitness centrum, tenisové kurty, lázně, butik, salón krásy, obchod se suvenýry, směnárna, prádelna, bezdrátový přístup k internetu ve společných prostorách, půjčovna kol, motorek a automobilů, místnost pro pořádání konferencí a banketů, business centrum a pokojová služba.

Ubytování

K ubytování je připraveno 106 prostorných bungalovů. Plážové a zahradní disponují terasou s vyhlídkou na lagunu či tropickou zahradu, zatímco vodní mají prosklenou podlahu skrze kterou je možné obdivovat mořský život. Jejich vybavení zahrnuje klimatizaci, LCD televizor, přehrávač CD a DVD, kávovar, vysoušeč vlasů, vysokorychlostní internet, žehlicí prkno, minibar a koupelnu se sprchou a župany.

Naše mínění

Jedná se o prvotřídní hotel na krásném místě se širokou nabídkou aktivit, který uspokojí i náročné zákazníky.

Pro děti

Rodiče s dětmi ocení službu hlídání dětí či dětská menu v restauraci.

Možnosti ubytování