800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FOUR SEASONS BORA BORA RESORT 5* + RADISSON PLAZA TAHITI 4*

10 dní letecky - opravdový ráj na konci světa.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hodiny před odletem.

2. den

TAHITI - BORA BORA
Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer na vnitrostátní letiště. Přelet na ostrov Bora Bora s leteckou společností Air Tahiti. Ostrov Bora Bora se nachází uprostřed nádherné blankytně modré laguny s překrásnými plážemi s jemným bílým pískem. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

3. - 6. den

POBYT NA BORA BORA
Snídaně. Pobyt na ostrově Bora Bora, vzdáleného 240 km severně od Papeete. Volno na koupání, opalování či šnorchlování. Zdejší laguny jsou pro svou barevnou pestrost pokládány za jedny z nejkrásnějších na světě, proto také každoročně navštěvu­je Bora Bora řada osobností uměleckého, kulturního i společenského života. Možnost fakultativních výletů - k nezapomenutelným zážitkům patří výlet s krmením žraloků a rejnoků či projížďka kolem tohoto ostrova, jež měří po obvodu pouze 32 km.

7. den

PŘELET DO PAPEETE
Snídaně. Transfer na letiště a přelet na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku Papeete.

8. den

PAPEETE
Snídaně. Volno na prohlídku ostrova. Doporučujeme fak. výlet kolem ostrova s návštěvou tahitského muzea a galerie Paula Gauguina.

9. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

10. den

PŘÍLET DO PRAHY

Info

Cena nezahrnuje lázeňské poplatky (cca 40,- Kč/osoba/den; splatné v hotelu), fakultativní výlety.

FOUR SEASONS BORA BORA RESORT 5*

Poloha

luxusní hotelový resort se nachází ostrůvku Motu Tofari vzdáleném od letiště cca. 10 minut lodí a 20 minut lodí od přístavu a centra ostrova Vaitape

Vybavení

3 restaurace, 2 bary, turistické centrum, směnárna, business centrum, obchody se suvenýry, heliport, 2 bazény, vířivka, pronájem automobilů/skútrů, wellness

Zábava a sport

vodní sporty (šlapadla, kajaky, kánoe, vybavení na šnorchlování), kulturní programy a aktivity, tradiční tahitská hostina, taneční a hudební představení (některé dny), aqua-aerobik.

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek

Ubytování

koupelna se sprchou a WC, vana, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon, wi-fi internet.

RADISSON PLAZA TAHITI 4*

Poloha

hotel stojí na pláži Lafayette, poblíž jedné z mnoha skvělých surfařských lokalit na hlavním ostrově Tahiti. Od centra města je vzdálen 7 km a od letiště 12 km.

Vybavení

2 restaurace (tematické tahitské večery), 2 bary, turistické centrum, obchody se suvenýry, směnárna, bazén, vířivka, business centrum, wellness centrum.

Pláž

privátní hotelová pláž s jemným bílým pískem.

Zábava a sport

aquaaerobik, jóga, vodní sporty. (šnorchlování, kajak) taneční, hudební představení a jiný kulturní program (jen některé dny).

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna se sprchou a WC, vana, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, minibar, lednička, fén, telefon, wi-fi/internet (za příplatek).

Info

Golfové hřiště ve vzdálenosti 48 km.

×