800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HILTON BORA BORA NUI RESORT 5* + MANAVA SUITE RESORT 4,5*

10 dní letecky - opravdový ráj na konci světa.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hodiny před odletem.

2. den

TAHITI - BORA BORA
Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer na vnitrostátní letiště. Přelet na ostrov Bora Bora s leteckou společností Air Tahiti. Ostrov Bora Bora se nachází uprostřed nádherné blankytně modré laguny s překrásnými plážemi s jemným bílým pískem. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

3. - 6. den

POBYT NA BORA BORA
Snídaně. Pobyt na ostrově Bora Bora, vzdáleného 240 km severně od Papeete. Volno na koupání, opalování či šnorchlování. Zdejší laguny jsou pro svou barevnou pestrost pokládány za jedny z nejkrásnějších na světě, proto také každoročně navštěvu­je Bora Bora řada osobností uměleckého, kulturního i společenského života. Možnost fakultativních výletů - k nezapomenutelným zážitkům patří výlet s krmením žraloků a rejnoků či projížďka kolem tohoto ostrova, jež měří po obvodu pouze 32 km.

7. den

PŘELET DO PAPEETE
Snídaně. Transfer na letiště a přelet na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku Papeete.

8. den

PAPEETE
Snídaně. Volno na prohlídku ostrova. Doporučujeme fak. výlet kolem ostrova s návštěvou tahitského muzea a galerie Paula Gauguina.

9. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

10. den

PŘÍLET DO PRAHY

Info

Cena nezahrnuje lázeňské poplatky (cca 40,- Kč/osoba/den; splatné v hotelu), fakultativní výlety.

HILTON BORA BORA NUI RESORT 5*

Poloha

luxusní hotelový resort je umístěn na západním břehu ostrůvku Motu Toopua vzdáleném od letiště 20 minut lodí a od přístavu a centra ostrova Vaitape 15 minut lodí.

Vybavení

2 restaurace, 2 bary, turistické centrum, obchod se suvenýry, směnárna, business centrum, heliport, bazén, pronájem automobilů/skútrů, wellness.

Zábava a sport

vodní sporty (zdarma kajaky, kánoe, vybavení na šnorchlování), tradiční tahitská hostina, taneční a hudební představení (některé dny).

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna se sprchou a WC, vana, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, fén, telefon, wi-fi internet (za poplatek).

MANAVA SUITE RESORT 4,5*

Poloha

hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti cca 6 km od letiště a 10 km od centra Papeete.

Vybavení

restaurace, 2 bary, nádherný bazén, turistické centrum, směnárna, internet, wellness centrum, půjčovna kol, skútrů a automobilů.

Pláž

bez pláže

Zábava a sport

vodní sporty (šnorchlování, kajak), taneční a hudební představení (jen některé dny), za poplatek: potápění, výlety za delfíny, rybaření.

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna s WC, vana, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon, wi-fi/internet (za poplatek).

Info

Golfové hřiště ve vzdálenosti 25 km.

×