800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL INTERCONTINENTAL RESORT TAHITI

Luxusní hotelový resort se rozkládá na západním pobřeží Ta­hiti. Hotelový resort je v blízkém spojení do města a taktéž v dosahu několika dalších resortů. Transfer z letiště je pouze 10 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

luxusní hotelový resort se rozkládá na západním pobřeží Ta­hiti. Hotelový resort je v blízkém spojení do města a taktéž v dosahu několika dalších resortů. Transfer z letiště je pouze 10 minut.

Ubytování

hotel nabízí hotelové pokoje v hlavní části, vodní bungalovy a prezidentskou suitu. Hotelové pokoje jsou s výhledem na zahradu nebo lagunu/oceán. V pokoji: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizace, lednička s minibarem, kávový/čajový koutek s příslušenstvím, žehlička a žehlicí prkno, trezor, telefon, rádio, kabelová TV, internet, terasa/balkon. Vodní bungalovy (liší se jen rozlohou – standard Motu, junior suite Lagoon): soukromá sluneční terasa, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, pohovka a stolek pro hosty, textilní rolety pro zatemnění, klimatizace, lednička s minibarem, kávový/čajový koutek s příslušenstvím, žehlička a žehlicí prkno, trezor, telefon, rádio, kabelová TV, internetový přístup. (Ubytování 3 os. možné pouze ve vodních bungalovech Lagoon).

Vybavení

24hodinová recepce, aromakoutek k překonání časového posunu, hlavní restaurace Le Tiara (snídaně, oběd, večeře), speciality v restauraci Le Lotus (obědy, večeře), koktejlový Tiki bar, bar u bazénu, směnárna, internetový přístup v celém areálu, animační programy v 5 jazycích, lékař, tematické večeře, obchody, vodní sporty, volejbal, tenis, petanque, výlety do okolí. Služby za poplatek: internet, servírovaná snídaně do vodních bungalovů, prádelna, hlídání dětí, svatební balíčky, romantické předměty, motorizované vodní sporty, potápění.

19000
1

Stravování

bez stravy, snídaně, polopenze, plná penze Snídaně: za příplatek Obědy: servírované za příplatek Večeře: bufetové/servírované za příplatek

Pláž

přímo na písčité pláži

Náš názor

Hotelový komplex je vhodný pro ty, kteří bílé romantické pláže kombinují rádi s živějším okolím a městem na dosah.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×