800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOFITEL TAHITI RESORT

Hotel se nachází v západní části Tahiti, jen několik minut jízdy od centra města Papeete. V okolí např. aquapark (4 km), botanická zahrada (45 km), muzeum perel (8 km). Transfer z letiště cca 10 min.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v západní části Tahiti, jen několik minut jízdy od centra města Papeete. V okolí např. aquapark (4 km), botanická zahrada (45 km), muzeum perel (8 km). Transfer z letiště cca 10 min.

Ubytování

klimatizované pokoje s různým výhledem: zahrada, laguna a hory, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, rádio, SAT/TV, telefon, internetový přístup. Pokoje pro handicapované na vyžádání.

Vybavení

recepce, snack bar, restaurace Le Bougainville (místní a mezinárodní kuchyně), japonská restaurace Le Sakura, tenisové hřiště, venkovní bazén, turistické informace, směnárna, obchody se suvenýry, parkoviště, business centrum a konferenční místnosti. 18jamkové golfové hřiště, výlety. Služby za poplatek: internet, prádelna, půjčovna automobilů, hlídání dětí, golf, zapůjčení CD přehrávače.

Stravování

bez stravy, stravování a nápoje (platba na místě)

Pláž

přímo na písčité pláži

Náš názor

Hotel vhodný pro sportovně založené klienty nebo pro obchodníky, kteří kromě odpočinku potřebují i podmínky pro svou práci.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×