800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL INTERCONTINENTAL LE MOANA 5* + INTERCONTINENTAL RESORT 5* + INTERCONTINENTAL RESORT 5*

Nejhezčí z Francouzské Polynésie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.

2. den

TAHITI - MOOREA
Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer do přístavu. Transfer trajektem (30 min.) na 17 km vzdálený ostrov Moorea. Transfer z přístavu do hotelu, ubytování.

3. - 4. den

OSTROV MOOREA
Snídaně. Pobyt na ostrově Moorea. Volno na koupání, opalování či šnorchlování. Možnost fakultativních výletů - k nezapomenutelným zážitkům patří výlet s krmením žraloků a rejnoků, plavání v bazénu s delfíny či návštěva show v domorodé vesnici Tiki Village.

5. den

PŘELET NA BORA BORA
Snídaně. Transfer na letiště a přelet na ostrov Bora Bora s leteckou společností Air Tahiti. Ostrov Bora Bora se nachází uprostřed nádherné blankytně modré laguny s překrásnými plážemi s jemným bílým pískem. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání a opalování.

6.- 7. den

POBYT NA BORA BORA
Snídaně. Pobyt na ostrově Bora Bora, vzdáleného 240 km severně od Papeete. Zdejší laguny jsou pro svou barevnou pestrost pokládané za jedny z nejkrásnějších na světě, proto také každoročně navštěvuje Bora Bora řada osobností uměleckého, kulturního i společenského života. Možnost fakultativních výletů, pokud jste na ostrově Moorea nestihli výlet s krmením žraloků a rejnoků, i zde máte stejnou možnost. Doporučujeme projížďku kolem ostrova, jež měří po obvodu 32 km.

8. den

PŘELET DO PAPEETE
Snídaně. Transfer na letiště a přelet zpět na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku hlavního města Papeete.

9. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště a odlet.

10. den

PŘÍLET DO PRAHY

Info

Cena nezahrnuje místní daň 1,26 EURO/os/den splatnou v hotelu,fakultativní výlety, při letech přes USA vstupní povolení ESTA.

INTERCONTINENTAL LE MOANA 5*

Poloha

v těsné blízkosti Matira Point, nejkrásnějšího místa ostrova Bora Bora se nachází luxusní hotelový resort. Letiště je vzdáleno 30 min lodí, centrum Vaitape 7 km.

Vybavení

2 restaurace, 1 bar, bazén, směnárna, business centrum, půjčovna kol, skútrů a automobilů.

Pláž

privátní hotelová pláž s bílým korálovým pískem.

Zábava a sport

vodní sporty (kajaky, kánoe, vybavení na šnorchlování), stolní tenis, petanque, taneční, hudební představení a jiný kulturní program (jen některé dny), tradiční tahitská hostina (jen některé dny).

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna se sprchou a WC, vana, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, fén, telefon, wi-fi internet (za poplatek).

INTERCONTINENTAL RESORT 5*

Poloha

luxusní hotelový resort leží na úpatí hor 29 km od letiště a 29 km od přístaviště trajektů.

Vybavení

2 restaurace, 1 bar, bazén, turistické centrum, obchody se suvenýry, směnárna, business centrum, půjčovna kol, skútrů a automobilů, helipad – místo pro přistávání helikoptér.

Pláž

privátní hotelová pláž s bílým korálovým pískem.

Zábava a sport

kajak, šnorchlování, petanque, 2 tenisové kurty, taneční a hudební představení a jiný kulturní program (jen některé dny), tradiční tahitská hostina (jen některé dny).

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna s vanou, WC, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, klimatizace, telefon, trezor, kávovar, minibar, fén, (internet na pokoji za příplatek).

Info

Golfové hřiště ve vzdálenosti 18 km.

INTERCONTINENTAL RESORT 5*

Poloha

luxusní hotelový komplex s 263 pokoji se nachází na břehu laguny v tropické zahradě, 7 km od centra hlavního města Papeete.

Vybavení

2 restaurace, 2 bary, 2 bazény, 2 vířivky, turistické centrum, obchod se suvenýry, půjčovna automobilů.

Pláž

privátní hotelová pláž s černým vulkanickým pískem.

Zábava a sport

2 tenisové kurty, hřiště na volejbal, petanque, centrum vodních sportů; hotel pořádá zábavné programy pro hotelové hosty.

Stravování

snídaně formou bufetu.

Ubytování

koupelna s WC, fén, TV, klimatizace, ventilátor, telefon, kávovar, žehlička, žehlicí prkno, balkón.

×