800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL INTERCONTINENTAL LE MOANA BORA BORA RESORT 5* + INTERCONTINENTAL TAHITI RESORT 5*

Tahiti a Bora Bora - 12-ti denní pobytový zájezd ve Francouzské Polynésii.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET
Odlet z Prahy do Los Angeles. Stopover na 1 noc aby nebyla pro Vás cesta tak náročná.
Transfer do hotelu. Ubytování v MARRIOTT LOS ANGELES AIRPORT.

2. den

LOS ANGELES - TAHITI
Transfer z hotelu na letiště a odlet na Tahiti.
Na letišti Vás bude očekávat naš zástupce, který se s Vámi přívítá, předá Vám tradiční náhrdelník z květin a odveze do hotelu.
Ubytování v hotelu Intercontinental Tahiti Resort.

3. - 9. den

TAHITI - BORA BORA
Transfer na letiště a odlet na ostrov Bora Bora.
Ubytování v hotelu Intercontinental Le Moana Bora Bora Resort.

Volný program
Vyhaslá sopka uprostřed jedné z nejhezčích lagun světa, to je Bora Bora, perla Tichomoří, jednoduše ostrov snů. Tři hory tvoří jeho pyšnou siluetu, nejvyšší z nich je hora Otemanu 727 m vysoká, těsně následuje hora Pahia, opředená řadou pověstí.
Ostrov je pyšný na svá dávná válečná tažení a bývalou nadvládu nad ostrovem Raiatea, což byl jeho největší rival. Velkorysá příroda darovala tomuto ostrovu lagunu s křišťálově průhlednou vodou nepopsatelné krásy, lemovanou řadou malých rajských ostrovů. Na jednom z těchto motu je letiště, na ostatních jsou luxusní hotely. Výjimku tvoří motu Toopua, na kterém je přes 100 metrů vysoký pahorek s velkými „zvonícími kameny“, nazývanými „zvony boha Hiro“.
Přitažlivá síla ostrova Bora Bora je nezlomná. Mnoho malířů, spisovatelů a filozofů jde ještě dnes ve stopách takových osobností, jako byli Alain Gerbault, Hermann Melville nebo Paul-Emile Victor.

9. den

BORA BORA - TAHITI
Transfer na letiště a odlet na Tahiti.
Po příletu transfer do hotelu.
Ubytování v hotelu Intercontinental Tahiti Resort.

Odlet zpět do Prahy buď v nočních hodinách nebo brzy ráno.

12. den

PŘÍLET
Přílet do Prahy díky časovému posunu 12. den pobytu.

Ubytování na Bora Bora

INTERCONTINENTAL LE MOANA BORA BORA RESORT 5*

Popis - Resort je situovaný na jih od hlavního ostrova- na místě zvaném Matira, jednom z nejhezčích místech ve Francouzské Polynésii. Bílý písek a průzračná voda obklopující bungalovy vystavěné nad vodou dotváří idylický dojem z celého resortu.

Při výstavbě tohoto hotelu byl kladený důraz na místní tradiční materiály jako bambus, či dřevěné obklady.

Resort má k dispozici 14 plážových bungalovů a 50 zbudovaných nad vodou. Všechny mají klimatizaci a velikostí jsou řazeny mezi junior suite. Všechny mají velkou terasu na slunění, venkovní sprchu, obývací pokoj, ložnici, koupelnu s vanou a šatnu dekorovanou živou vanilkou. Zajímavým doplňkem je konferenční stolek se skleněným dnem pro pozorování podmořského života, který je v noci osvětlený.

Typ ubytování - hotel

Poloha - Přímo na pláži

Vybavení - venkovní posezení, restaurace, recepce, půjčovna kol, půjčovna aut, obchůdky, nosič zavazadel, hotelový trezor, hlídání dětí, cestovní kancelář, bar.

Sport v místě - vodní sporty, šnorchlování, potápění.

Ubytování na Tahiti

INTERCONTINENTAL TAHITI RESORT 5*

Popis - Luxusní resort na pobřeží laguny, vzdálený asi 8 km od hlavního města Tahiti – Papeete a jen 10 minut od letiště. Z hotelu je nádherný výhled na blízký ostrov Moorea. V hotelu jsou 2 bazény, jeden s vířivou vanou Jacuzzi a swim-up barem, druhý s vířivou vanou Jacuzzi a kaskádami. K dispozici je potápěčské centrum hotelu, které nabízí mnoho vodních aktivit.

Ubytování:
Garden View Room - Velikost: 28,5 m2
Tento pokoj je kategoriálně a vybaveností shodný s pokoji s výhledem na lagunu. Nabízí výhled do tropických zahrad s částečným výhledem na lagunu.

Lagoon Overwater Bungalow - Velikost: 38,5 m2
Tyto bungalovy jsou postaveny v zadní části letoviska. Disponují prostornou koupelnou s vířivou vanou Jacuzzi a odděleným sprchovým koutem.

Lagoon View Room - Velikost: 28,5 m2
Útulné a prostorné pokoje s vlastním balkónem. Seskupeny v hlavní části hotelu pyšnící se výhledem na lagunu, útesy a oceán.

Motu Overwater Bungalow - Velikost: 30,5 m2
Motu je v překladu název pro „ostrůvek“. Kolem těchto ostrůvků se rozprostírají bungalovy, umístěné na laguně v blízkosti hlavního bazénu a centrálního komplexu letoviska. Jistě neodmítnete, dovolíme-li si je nazvat malým nebem klidu a míru.

Motu Overwater Villa - Velikost: 65 m2
Exklusivní Motu Overwater Vila nabízí prostorné místnosti o celkové rozloze 100 m2 zahrnující terasu s vyvýšeným podlažím a verandu, ze které vás dělí již jen krůček do příjemně teplé laguny.

Panoramic Suite - Velikost: 146 m2
Nejmodernější luxusní Suite s obývací pokojem, barem, jídelnou a ložnicí o rozloze 74 m2. Všechny tyto pokoje jsou skvostně vyzdobeny a moderně vybaveny.

Panoramic View Room - Velikost: 38,5 m2
Pokoje jsou umístěny na samotném konci hotelu ve dvou budovách s 30 pokoji v každé z nich. Uchvátí vás velkolepými výhledy na panorama přes nádherný infinity lotosový bazén, lagunu a ostrov Moorea.

Standard Room - Velikost: 28,5 m2
Všechny pokoje jsou stejné velikosti a nabízí totožné vybavení jako pokoje s výhledem na lagunu. Nabízejí výhled do zahrady s částečným výhledem na lagunu.

Restaurace a bary - Te Tiare Restaurant, Le Lotus Restaurant, Tiki Bar, Lobby Bar, Le Lotus Swim-up Bar

* Dětská postýlka
* Baby sitting
* Obchody
* Business centrum
* Potápěčské centrum
* Fitness centrum – otevřeno v roce 2008
* Přistávací plocha pro vrtulníky
* Vířivá vana Jacuzzi
* Prádelna
* Lázně- otevřeny v prosinci roku 2008
* Transit rooms
* 2 x Infinity bazén

Typ ubytování - hotel

Poloha - Přímo na pláži

Vybavení - zahrada, sauna, salonky, restaurace, recepce, prádelna, nosič zavazadel, masáže, loď na vyjížďky po moři, jacuzzi, internet, hotelový trezor, fitness, business centrum, bazén, bar, animační programy, 24-hod.servis.

Ubytování a stravování

- 1x Marriott Los Angeles Airport
- 2x InterContinental Tahiti: Standard Room
- 7x Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa: dle vaší volby
- Stravování: snídaně

×