800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE MERIDIEN BORA BORA 4*+ + LE MERIDIEN TAHITI 4*

Tahiti a Bora Bora - 12-ti denní pobytový zájezd ve Francouzské Polynésii.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET
Odlet z Prahy do Los Angeles. Stopover na 1 noc aby nebyla pro Vás cesta tak náročná.
Transfer do hotelu. Ubytování v MARRIOTT LOS ANGLES AIRPORT.

2. den

LOS ANGELES - TAHITI
Transfer z hotelu na letiště a odlet na Tahiti.
Na letišti Vás bude očekávat naš zástupce, který se s Vámi přívítá, předá Vám tradiční náhrdelník z květin a dopraví do hotelu.
Ubytování v hotelu Le Meridien Tahiti.

3. - 10. den

TAHITI - BORA BORA
Transfer na letiště a odlet na ostrov Bora Bora.
Ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora.

Volný program
Vyhaslá sopka uprostřed jedné z nejhezčích lagun světa, to je Bora Bora, perla Tichomoří, jednoduše ostrov snů. Tři hory tvoří jeho pyšnou siluetu, nejvyšší z nich je hora Otemanu 727 m vysoká, těsně následuje hora Pahia, opředená řadou pověstí.
Ostrov je pyšný na svá dávná válečná tažení a bývalou nadvládu nad ostrovem Raiatea, což byl jeho největší rival. Velkorysá příroda darovala tomuto ostrovu lagunu s křišťálově průhlednou vodou nepopsatelné krásy, lemovanou řadou malých rajských ostrovů. Na jednom z těchto motu je letiště, na ostatních jsou luxusní hotely. Výjimku tvoří motu Toopua, na kterém je přes 100 metrů vysoký pahorek s velkými „zvonícími kameny“, nazývanými „zvony boha Hiro“.
Přitažlivá síla ostrova Bora Bora je nezlomná. Mnoho malířů, spisovatelů a filozofů jde ještě dnes ve stopách takových osobností, jako byli Alain Gerbault, Hermann Melville nebo Paul-Emile Victor.

10. den

BORA BORA - TAHITI
Transfer na letiště a odlet na Tahiti.
Po příletu transfer do hotelu. Ubytování v hotelu Le Meridien Tahiti.

Odlet zpět d Prahy buď v nočních hodinách nebo brzy ráno.

12. den

PŘÍLET
Přílet do Prahy díky časovému posunu 12. den pobytu.

Ubytování na Tahiti

LE MERIDIEN TAHITI 4*

Hotel leží na pláži z bílého písku v oblasti Punaauia vzdálené asi 15 km od Pappete, 10 km od mezinárodního letiště a 20 km od 18-jamkového golfového hřiště Altimaono. V blízkosti se také nacházejí botanické zahrady, Gauguinovo muzeum a Muzeum Tahitských ostrovů. Hosté oceňují mimo jiné největší bazén s písčitým dnem v celém Jižním Pacifiku a velkou nabídku sportovních aktivit.

UBYTOVÁNÍ - 130 pokojů s výhledem na lagunu, 5 junior suite, 2 senior suite, 1 prezidentské apartmá, 12 nadvodních bungalovů. Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem v polynéském stylu z přírodních materiálů v pestrých barvách.

STRAVOVÁNÍ - Hotel má 2 restaurace nabízející mezinárodní i tradiční polynéskou kuchyni a 2 bary.

KONFERENČNÍ SLUŽBY - V hotelu se nachází největší společenský sál na Tahiti - až pro 500 osob.

Typ ubytování - hotel

Poloha - Přímo na pláži

Vybavení - společenská místnost, soukromá pláž, slunečníky a lehátka, sauna, salonky, restaurace, recepce, půjčovna aut, prodejna suvenýrů, parkování, obchůdky, masáže, loď na vyjížďky po moři, lázně, internet, hotelový trezor, cestovní kancelář, bazén, bar, animační programy, 24-hod.servis.

Sport v místě - vodní sporty, vodní skútr, vodní lyže, terasa na slunění, tenis, šnorchlování, stolní tenis, rybaření, potápění, plážový volejbal, kánoe, kajaky, jachting, golf, bazén, aerobic vodní.

Ubytování na Bora Bora

LE MERIDIEN BORA BORA 4*+

Hotel se nachází na jednom z vnějších ostrůvků tvořících souostroví Bora Bora s výhledem na vrcholek hory Otemanu. Jeho laguna je považována za jednu z nejkrásnějších na světě, najdete zde více než 100 druhů mořských živočichů a rostlin. Resort je přístupný pouze lodí, cesta z letiště trvá 20 min, z hlavního ostrova 5 min. Hotel má příjemnou rodinnou atmosféru, ale zároveň je chic.

UBYTOVÁNÍ - Můžete si vybrat z 17 bungalovů na pláži, 66 nadvodních bungalovů a 16 premium nadvodních bungalovů. Všechny nadvodní bungalovy mají částečně prosklenou podlahu a nabízejí tak ještě větší možnosti při pozorování podmořského života. Interiér všech bungalovů je v jednoduchém tahitském stylu s polynéskými doplňky a obrazy. Každý má prostornou ložnici, koupelnu a terasu.

STRAVOVÁNÍ - v hotelu se nacházejí 2 restaurace, nabízející mezinárodní i místní kuchyni a 2 bary.

AKTIVITY - Můžete využít velké nabídky vodních sportů, zaplavat si s želvami, vydat se na vyjížďku v tradiční polynéské kanoi. Hotel nezapomíná také na děti. Jsou pro ně připravené speciálně upravená windsurfová prkna, plachetnice, potřeby na šnorchlování, atd.

Hotel má již skoro 10 let vlastní program na ochranu želv, na kterém se podílí i tahitské ministerstvo životního prostředí. Hosté mohou pozorovat želvy v jejich přirozeném prostředí.

Typ ubytování - hotel

Poloha - Přímo na pláži

Vybavení - zahrada, společenská místnost, soukromá pláž, slunečníky a lehátka, sauna, salonky, restaurace, recepce, půjčovna aut, prodejna suvenýrů, parkování, obchůdky, masáže, loď na vyjížďky po moři, letní terasa, lázně, internet, hotelový trezor, cestovní kancelář, bazén, bar, 24-hod.servis.

Sport v místě - windsurfing, vodní sporty, vodní skútr, vodní lyže, tenis, šnorchlování, šlapadla, stolní tenis, potápění, plážový volejbal, plachtění, kánoe, kajaky, jachting, biliard, bazén

Typ pokoje - bungalov
Druh pokoje - Apartmán s jednou ložnicí
Počet osob - 3 os.
Vybavení pokoje - žehlící prkno, výhled na moře, vstup přímo do moře, video přehrávač, vana, trezor, terasa, televize, telefon, sprcha, soukromá pláž, satelit, room servis, minibar, ložnice, lehátka, koupelna, klimatizace, kávovar, fén, DVD systém, cd přehrávač, balkon, žehlička.

Ubytování a stravování

- 1x Marriott Los Angeles Airport
- 2x Le Meridien Tahiti: Garden View Room
- 7x Le Meridien Bora Bora
Stravování:
- Marriott Los Angeles Airport: bez stravování
- Le Meridien Tahiti: snídaně
- Le Meridien Bora Bora: snídaně

×