800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOFITEL BORA BORA 4* + SOFITEL MOREA BEACH 4* + SOFITEL TAHITI 4*

Nejhezčí z Francouzské Polynésie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.

2. den

TAHITI - MOOREA
Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer do přístavu. Transfer trajektem (30 min.) na 17 km vzdálený ostrov Moorea. Transfer z přístavu do hotelu, ubytování.

3.- 4. den

OSTROV MOOREA
Snídaně. Pobyt na ostrově Moorea. Volno na koupání, opalování či šnorchlování. Možnost fakultativních výletů - k nezapomenutelným zážitkům patří výlet s krmením žraloků a rejnoků, plavání v bazénu s delfíny či návštěva show v domorodé vesnici Tiki Village.

5. den

PŘELET NA BORA BORA
Snídaně. Transfer na letiště a přelet na ostrov Bora Bora s leteckou společností Air Tahiti. Ostrov Bora Bora se nachází uprostřed nádherné blankytně modré laguny s překrásnými plážemi s jemným bílým pískem. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání a opalování.

6. -7. den

POBYT NA BORA BORA
Snídaně. Pobyt na ostrově Bora Bora, vzdáleného 240 km severně od Papeete. Zdejší laguny jsou pro svou barevnou pestrost pokládané za jedny z nejkrásnějších na světě, proto také každoročně navštěvuje Bora Bora řada osobností uměleckého, kulturního i společenského života. Možnost fakultativních výletů, pokud jste na ostrově Moorea nestihli výlet s krmením žraloků a rejnoků, i zde máte stejnou možnost. Doporučujeme projížďku kolem ostrova, jež měří po obvodu 32 km.

8. den

PŘELET DO PAPEETE
Snídaně. Transfer na letiště a přelet zpět na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku hlavního města Papeete.

9. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště a odlet.

10. den

PŘÍLET DO PRAHY

Info

Cena nezahrnuje místní daň 1,26 EURO/os/den splatnou v hotelu,fakultativní výlety, při letech přes USA vstupní povolení ESTA.

SOFITEL BORA BORA 4*

Poloha

hotel má dvě části – první na hlavním ostrově, druhou na ostrůvku ležícím na dohled od „mateřského resortu na hlavním ostrově, mezi ostrůvkem a hlavním resortem jezdí lodní doprava.

Vybavení

hlavní ostrov – bar, restaurace, směnárna, turistické centrum, půjčovna skútrů a automobilů, půjčovna kol, wellness, ostrůvek motu – bar, 2 restaurace, směnárna, turistické centrum, půjčovna skútrů a automobilů, obchod se suvenýry, bazén, vířivka.

Pláž

privátní hotelová pláž s jemným bílým pískem.

Zábava a sport

potápěčské centrum, kajaky, vybavení na šnorchlování, petanque (pouze hlavní ostrov), taneční a hudební představení (některé dny).

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna se sprchou a WC, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, fén, telefon.

SOFITEL MOOREA BEACH 4*

Poloha

hotel leží v severozápadním cípu ostrova nedaleko golfového hřiště, 2 km od letiště a 5 km od přístaviště trajektů na ostrov Tahiti.

Vybavení

2 restaurace, 1 bar, turistické centrum, obchody se suvenýry, směnárna, bazén, výřivka, solárium (poplatek).

Pláž

privátní hotelová pláž s jemným bílým pískem.

Zábava a sport

vodní sporty (šnorchlování, kajak), taneční a hudební představení, tradiční tahitská hostina (vše jen některé dny).

Stravování

snídaně formou bufetu,p olopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna se sprchou a WC, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, fén, telefon, wi-fi internet.

Info

Golfové hřiště ve vzdálenosti 2 km.

SOFITEL TAHITI 4*

Poloha

hotel s 216 pokoji se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti, v tropické zahradě u jedné ze dvou pláží s bílým pískem na Tahiti. Hlavní město Papeete je vzdálené zhruba 5 km.

Vybavení

2 restaurace (tematické tahitské večery), bar, bazén, turistické centrum, obchod se suvenýry, půjčovna kol, skútrů a automobilů.

Pláž

privátní hotelová pláž s dovezeným jemným bílým pískem.

Zábava a sport

2 tenisové kurty, cvičná golfová louka, taneční a hudební představení (jen některé dny).

Stravování

snídaně formou bufetu (tématické tahitské večery), polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna se sprchou a WC, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon, wi-fi/internet (za příplatek), balkón.

Info

Golfové hřiště ve vzdálenosti 27 km.

×