800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh po ostrovech Fr. Polynésie

Je určen především milovníkům přírodních krás. Průzračné moře, dramatické vnitrozemí, bělostné pláže, překrásné dívky. Skutečný zemský ráj.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet do Papeete.

2. den

PŘÍLET NA TAHITI
Přílet brzy ráno do metropole Tahiti Papeete. Uvítání, transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne procházka Papeete s nákupní zónou, přístavem a rušným tržištěm. Večer možnost ochutnávky místních specialit u přístavní promenády. Nocleh v Papeete.

3. den

TAHITI
Snídaně. Celodenní okruh kolem ostrova s obědem a se zastávkami u zajímavých přírodních a historických míst: One Tree Hill, Point Venus, Maraa, Fern Grottoes, Musea Paula Gauguina, Musea Tahiti a jeho ostrovů. Nocleh v Papeete.

4. den

TAHITI
Snídaně. Celodenní výlet Jeepem do vnitrozemí ostrova – Inner Island Jeep Safari. Vzrušující dobrodružství do nitra ostrova s jeho vodopády, horskými průsmyky ležícími pod více jak 2.200 m vysokými hřebeny hor, řekami a archeologickými nalezišti, včetně oběda. Odpo-ledne návrat, nocleh v Papeete.

5. den

TAHITI - MOOREA
Snídaně. Transfer do přístavu a odjezd katamaránem na 17 km vzdálený ostrov Moorea. Transfer z přístavu do hotelu, ubytování. Odpoledne volno. Nocleh na ostrově Moorea.

6. den

MOOREA
Snídaně. Polodenní výlet za poznáním ostrova Moorea. Během okruhu kolem ostrova navštívíte světoznámou Cookovu zátoku, zátoku Opunoho a oblíbené vyhlídkové místo Belveder. Odpoledne volno na koupání či fakultativně koupání v bazénu s delfíny (cca 155,- USD). Nocleh na ostrově Moorea.

7. den

MOOREA
Snídaně. Celodenní volno. Fakultativně návštěva tradiční domorodé vesnice Tikki Village. Nocleh na ostrově Moorea.

8. den

MOOREA – HUAHINE
Snídaně. Dopoledne volno na koupání. Transfer na letiště a odlet na ostrov Huahine, který je považován společně s ostrovem Bora Bora za nejkrásnější ostrov Francouzské Polynésie. Přílet na Huahine, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh na ostrově Huahine.

9. den

HUAHINE
Snídaně. Půldenní okruh ostrovem Huahine s návštěvou archeologické vesnice Maeva, krmením posvátných úhořů, návštěvou vesnice Fare a dalších romantických míst. Nocleh na Huahine.

10. den

HUAHINE – RAIATEA
Snídaně. Transfer na letiště, odlet letadlem na ostrov Raiatea. Transfer do hotelu, ubytování, volno na koupání, šnorchlování či individuální procházku do nedalekého přístavu. Nocleh na posvátném ostrově Raiatea.

11. den

RAIATEA
Snídaně. Polodenní okruh ostrovem – Jeep safari (expedice džípem divokou krajinou) návštěva nejvýznamější polynéské svatyně Marae Taputapuatea. Odpoledne volno na šnorchlování, možnost návštěvy hlavního města ostrova. Nocleh na ostrově Raiatea.

12. den

RAIATEA - BORA BORA
Snídaně. Transfer na letiště a odlet letadlem na nejznámější a nejfotogeničtější ostrov Francouzské Polynésie – ostrov Bora Bora. Transfer do hotelu, volno na koupání v překrásné laguně. Nocleh na ostrově Bora Bora.

13. den

BORA BORA
Snídaně. Dopolední výlet po vnitřním ostrově, během kterého poznáte kolorit tohoto tolik fotogenického ráje s návštěvou Opu Marae a Matira Poit. Odpoledne volno, na přání lze fakultativně zajistit vyhlídkový let helikoptérou kolem ostrova (15-ti minutový let za cca 120,- USD, 30-ti minutový let za cca 190,- USD). Nocleh na Bora Bora.

14. den

BORA BORA
Snídaně. Dopoledne půldenní výlet s pozorováním žraloků a rejnoků v moři během krmení. Odvážní mohou okusit plavání v moři se žraloky a rejnoky. Odpoledne volno ke koupání, opalování či individuálnímu poznávání ostrova. Nocleh na Bora Bora.

15. den

BORA BORA – TAHITI
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Papeete na hlavním ostrově Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne možnost individuální procházky městem a nákupu posledních suvenýrů.

16. den

ODLET DO PRAHY
Velmi brzký ranní odjezd na letiště a odlet do Prahy přes Los Angeles.

17. den

PŘÍLET DO PRAHY

Počasí

Tahiti

28°C Převážně oblačno

×