800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh po ostrovech Francouzské polynésie

Je určen především milovníkům přírodních krás. Průzračné moře, dramatické vnitrozemí, bělostné pláže, překrásné dívky. Skutečný zemský ráj.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet do Papeete z Prahy Ruzyně.

2. den

PŘÍLET NA TAHITI
Přílet, uvítání na letišti, transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne procházka Papeete s nákupní zónou, přístavem a rušným tržištěm. Večer možnost ochutnávky místních specialit u přístavní promenády. Nocleh v Papeete.

3. den

TAHITI
Snídaně. Celodenní okruh kolem ostrova s obědem a se zastávkami u zajímavých přírodních a historických míst: One Tree Hill, vodopádu Vaimahatu, Musea Paula Gauguina, Muzea Tahiti a jeho ostrovů. Nocleh v Papeete.

4. den

TAHITI
Snídaně. Celodenní výlet terénním vozem do vnitrozemí ostrova – Inner Island Jeep Safari. Tato vzrušující a dobrodružná cesta nás zavede za vodopády, horskými průsmyky ležícími pod více jak 2.200 m vysokými hřebeny hor, řekami a archeologickými nalezišti – svatyně marae (včetně oběda). Odpoledne návrat, nocleh v Papeete.

5. den

TAHITI - MOOREA
Snídaně. Transfer do přístavu a přesun trajektem na 17 km vzdálený ostrov Moorea. Transfer z přístavu do hotelu, ubytování. Odpoledne volno. Nocleh na ostrově Moorea.

6. den

MOOREA
Snídaně. Půldenní výlet za poznáním ostrova Moorea. Během okruhu kolem ostrova navštívíte světoznámou Cookovu zátoku, zátoku Opunoho a oblíbené vyhlídkové místo Belveder. Odpoledne volno či fakultativně koupání s delfíny (cca 165,- EUR). Nocleh na ostrově Moorea.

7. den

MOOREA
Snídaně. Půldenní výlet za delfíny v doprovodu vědce. Volno na koupání a šnorchlování. Fakultativně návštěva tradiční domorodé vesnice Tikki Village s večeří připravenou v tradiční zemní peci (cca 90,- EUR). Nocleh na ostrově Moorea.

8. den

MOOREA – HUAHINE
Snídaně. Dopoledne volno. Transfer na letiště a odlet na ostrov Huahine, který je považován společně s ostrovem Bora Bora za nejkrásnější ostrov Francouzské Polynésie. Přílet na Huahine, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh na ostrově Huahine.

9. den

HUAHINE
Snídaně. Půldenní okruh ostrovem Huahine s návštěvou archeologické vesnice Maeva, krmením posvátných úhořů, návštěvou vesnice Fare a dalších romantických míst. Nocleh na Huahine.

10. den

HUAHINE – RAIATEA
Snídaně. Transfer na letiště, odlet letadlem na ostrov Raiatea. Transfer do hotelu, ubytování, volno na koupání a šnorchlování. Nocleh na posvátném ostrově Raiatea.

11. den

RAIATEA
Snídaně. Půldenní okruh ostrovem s návštěvou nejvýznamnější polynéské svatyně Marae Taputapuatea. Odpoledne volno na šnorchlování, možnost výletu po řece Faaroa (fakultativně). Nocleh na ostrově Raiatea.

12. den

RAIATEA - BORA BORA
Snídaně. Transfer na letiště a odlet letad-lem na nejznámější ostrov Francouzské Polynésie – Bora Bora. Transfer do hotelu, volno na koupání v překrásné laguně. Nocleh na ostrově Bora Bora.

13. den

BORA BORA
Snídaně. Dopolední výlet po vnitřním ostrově s návštěvou Opu Marae a Matira Poit, během kterého poznáte kolorit tohoto tichomořského ráje. Odpoledne volno, fakultativně lze zajistit vyhlídkový let helikoptérou nad ostrovem. Nocleh na Bora Bora.

14. den

BORA BORA
Snídaně. Dopoledne volno ke koupání, opalování či individuálnímu poznávání ostrova. Odpoledne půldenní výlet s pozorováním žraloků a rejnoků v moři během krmení. Odvážní si s nimi mohou zaplavat. Nocleh na Bora Bora.

15. den

BORA BORA – TAHITI
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Papeete na hlavním ostrově Tahiti. Transfer do restaurace na večeři s představením tradičních tanců. Nocleh v Papeete.

16. den

ODLET DO PRAHY
Velmi brzký ranní odlet do Prahy přes Los Angeles.

17. den

PŘÍLET DO PRAHY

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Tahiti

27°C Převážně oblačno

×