800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCesta kolem světa - za nejlepšími plážemi do Francouzské Polýnesie

"Francouzská Polynésie – fantastické pláže, azurově modré moře, korálové útesy překypující životem a ostrovy plné rozmanité vegetace. Místo, které synonymem pro ráj na zemi. Tahiti je hlavním městem Francouzské Polynésie a je také výchozím bodem k návštěvě dalších ostrovů. Ostrov Moorea je vzdálen pouhých 17 km od Tahiti, od kterého je oddělen hlubokým mořským ramenem. Vrcholky sopek zvedající se do výšky se odrážejí v klidné hladině laguny. Dále ostrov Huahine, kouzelný, divoký ostrov ležící 175 km severozápadně od Tahiti, tajemný s jeho ještě velmi živými tradicemi; ve společné laguně leží dvojice ostrovů Raiatea a Taha´a, posvátné ostrovy s úrodnými údolími a přenádherným místem pro vodní sporty.Známý ostrov Bora Bora se svými malými ostrůvky, kokosovými háji lemovanými bílým pískem a korálovými útesy se tyčí nad neuvěřitelně krásnými vodami plnými ryb. A v neposlední řadě sem patří prapůvodní ostrov Maupiti v srdci jeho nefritově zbarvené laguny. Vydat se ale můžete až na Markézské ostrovy, souostroví Tuamotu nebo třeba na 5 a půl hod. letu vzdálený tajemný Velikonoční ostrov."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

LOS ANGELES
Odlet z Prahy přes Londýn do Los Angeles. Přílet do L.A. ve večerních hodinách. Transfer shuttlebusem z letiště do hotelu Marriott Los Angeles Airport. Odpočinek po dlouhé cestě (možnost prodloužení pobytu). Ubytování.

2. den

TAHITI
Transfer na letiště a odlet do Papeete ve Francouzské Polynésii. Přílet ve večerních hodinách. Na letišti Vás přivítá náš zástupce a pozdraví se s Vámi tradičním tahitským způsobem a předá tradiční náhrdelník z květin. Společný transfer do hotelu a ubytování. (1 noc)

3. den

MOOREA
Snídaně. Transfer do přístavu a přesun katamaranem na jeden z nejkrásnéjších ostrovů Francouzské Polynésie: ostrov Moorea. Transfer do hotelu a ubytování. Hotel: SOFITEL MOOREA IA ORA BEACH RESORT ***** Typ pokoje: LUXURY GARDEN BUNGALOW nebo SUPERIOR LAGOON VIEW BUNGALOW Stravování: americká snídaně Volný program a relax na skvělých plážích s bílým pískem do 9. dne (6 nocí)

9. den

ATOL TIKEHAU
Odlet na atol Tikehau. Transfer do hotelu . Ubytování: TIKEHAU PEARL BEACH RESORT **** Typ pokoje: OVERWATER BUNGALOW (Vodní vilka) Stravování: americká snídaně Volný program do 13. dne (4 noci)

13. den

TAHITI
Odpoledne transfer zpět na Tahiti do hotelu Intercontinental. Ubytování. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet do Aucklandu.

14. den

AUCKLAND / NOVÝ ZÉLAND
Přílet do Aucklandu. Transfer z letiště do hotelu. Ubytování: Hotel Duxton Auckland **** Volný program do 16. dne

16. den

Transfer na letiště a odlet do Hongkongu.

17. den

HONG KONG
Po příletu transfer z letiště do hotelu. Ubytování: Hotel Cityview ***+ Volný program do 19. dne (2 noci)

19. den

Transfer na letiště a odlet přes Londýn do Prahy. Přílet ve večerních hodinách.

×