800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HILTON TAHITI

Tento starší hotel obklopený tropickou vegetací leží na břehu laguny na severozápadním pobřeží Tahiti. Kulturní centrum ostrova, hlavní město Papeete, je vzdáleno pouze, co by kamenem dohodil. Hotel prošel v roce 2006 – poté, co se stal součástí sítě Hilton – rekonstrukcí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento starší hotel obklopený tropickou vegetací leží na břehu laguny na severozápadním pobřeží Tahiti. Kulturní centrum ostrova, hlavní město Papeete, je vzdáleno pouze, co by kamenem dohodil. Hotel prošel v roce 2006 – poté, co se stal součástí sítě Hilton – rekonstrukcí. Od mezinárodního letiště je vzdálen 4 kilometry a od hlavního města Papeete ho dělí 2 kilometry.

Ubytování

V zařízení prostorných a klimatizovaných pokojů hotelu se snoubí tahitské tradice s moderními prvky. K odpočinku láká balkon či terasa směřující k moři či do tropické zahrady. Mezi vybavení pokojů dále patří kabelová televize, telefon, lednička, bezpečnostní schránka, varná konvice, žehlicí prkno, bezdrátový přístup k internetu a koupelna. K dispozici jsou také apartmá.

Vybavení

V hotelu je k dispozici hlavní restaurace Moevai soustředící se převážně na přípravu čerstvých mořských plodů, druhá restaurace na terase pod širým nebem, bar s živou polynéskou hudbou, venkovní bazén, lázně, jacuzzi, sauna, fitness centrum, salón krásy, kadeřník, několik obchodů, 4 konferenční místnosti, business centrum, úschovna zavazadel, prádelna, směnárna, parkoviště, půjčovna automobilů a pokojová služba. Pro nejmenší hosty je připravena dětská pečovatelka či dětské menu v restauraci.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Malá umělá písčitá pláž se nachází přímo před hotelem.

Sport a zábava

Hosté se mohou věnovat vodním sportům (vodní lyžování, windsurfing, šnorchlování, potápění…), rybaření, zahrát si kulečník, využít služeb hotelových lázní, vyrazit si na výlet po okolních ostrovech či po samotném Tahiti nebo se zúčastnit pravidelných kulturních programů.

Náš názor

Jedná se o kvalitní čtyřhvězdičkový resort, který disponuje výhodnou polohu pro ty, kteří nechtějí být příliš daleko od civilizace.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×