800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE ROYAL TAHITIEN

Tento jednoduchý a klidný hotel s přátelskou atmosférou se nachází na břehu laguny, přímo u pláže s černým pískem na severozápadním pobřeží Tahiti – na místě, kde se rekreovala poslední místní královská dynastie. Hotel, který obsahuje 40 pokojů umístěných ve dvou dvoupatrových budovách, je obklopen nádhernou tropickou zahradou a je z něj možno pozorovat nedaleký ostrov Moorea.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento jednoduchý a klidný hotel s přátelskou atmosférou se nachází na břehu laguny, přímo u pláže s černým pískem na severozápadním pobřeží Tahiti – na místě, kde se rekreovala poslední místní královská dynastie. Hotel, který obsahuje 40 pokojů umístěných ve dvou dvoupatrových budovách, je obklopen nádhernou tropickou zahradou a je z něj možno pozorovat nedaleký ostrov Moorea. Od letiště je vzdálen asi 15 minut jízdy a od hlavního města Papeete ho dělí pouhé tři kilometry.

Ubytování

Všech 40 hotelových pokojů je vkusně zařízeno a vybaveno klimatizací, ledničkou, telefonem s přímou volbou, varnou konvicí, bezdrátovým přístupem k internetu, koupelnou se sprchou a balkonem či terasou s výhledem na hory, tropickou zahradu či oceán. Některé pokoje obsahují i televizi a vysoušeč vlasů.

Vybavení

V hotelu je k dispozici restaurace s terasou s výhledem na moře, která podává pokrmy francouzské, americké či tradiční tahitské kuchyně, polynéský bar, venkovní bazén s jacuzzi a prádelna.

Stravování

Snídaně, za příplatek možnost polopenze nebo plné penze.

Pláž

Písčitá pláž s tmavým lávovým pískem se nachází přímo před hotelem.

Sport a zábava

Hosté se mohou věnovat šnorchlování, potápění, rybaření či plachtění, o pátečních a sobotních večerech se zúčastnit večerní zábavy se živou hudbou, nebo se vypravit na okolní ostrovy či jiné výlety.

Náš názor

Jedná se o jednoduchý, ale čistý a pohodlný hotel za rozumnou cenu vhodný pro méně náročné klienty.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.