800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LEGENDS RESORT 4* + RADISSON PLAZA TAHITI 4*

Dovolená dle Gauguina.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hodiny před odletem.

2. den

TAHITI - MOOREA
Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer do přístavu. Transfer trajektem (30 min.) na 17 km vzdálený ostrov Moorea. Transfer z přístavu do hotelu, ubytování. Volno. Vynikající podmínky pro potápěče.

3. - 7. den

OSTROV MOOREA
Snídaně. Pobyt na ostrově Moorea. Vulkanické kopce jsou pokryty ananasovými plantážemi, mnoha druhy ovocných stromů a lemovány modrými lagunami s jemným bílým pískem. Cookova zátoka a zátoka Opunohu na severu ostrova jsou každoročně velkou inspirací pro filmaře z celého světa. Možnost fakultativních výletů - k nezapomenutelným zážitkům patří výlet s krmením žraloků a rejnoků, plavání v bazénu s delfíny či návštěva show v domorodé vesnici Tiki Village spojená s kulinářským piknikem. Nelze vynechat výlet do vnitrozemí tohoto tropickéhu ostrova.

8. den

PŘEJEZD DO PAPEETE
Snídaně. Transfer do přístavu a přejezd trajektem zpět na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku hlavního města Papeete.

9. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

10. den

PŘÍLET DO PRAHY

Info

Cena nezahrnuje místní daň 1,26 EURO/os/den splatnou v hotelu, fakultativní výlety, při letech přes USA vstupní povolení ESTA.

LEGENDS RESORT MOREA 4*

Poloha

hotel leží na severním pobřeží ostrova v blízkosti Moorea Dolphin Center, 25 km od letiště a 29 km od přístavu trajektu na ostrov Tahiti.

Vybavení

2 restaurace, turistické centrum, obchody se suvenýry, směnárna, bazén, vířivka.

Pláž

hotel neleží přímo na pláži, poskytuje však transfery k na pláže na ostrově.

Zábava a sport

šnorchlování, kajak, tenisový kurt, taneční a hudební představení (jen některé dny).

Stravování

za poplatek, možné pouze na místě.

Úklid pokojů

není v ceně – 24 EUR/pokoj/noc.

Ubytování

ve všech bungalovech je plně vybavenou kuchyň, koupelna s WC, TV, DVD, CD/rádio, klimatizace, telefon, balkón nebo terasa, trezor, kávovar.

Info

Golfové hřiště ve vzdálenosti 24 km.

RADISSON PLAZA TAHITI 4*

Poloha

hotel stojí na pláži Lafayette, poblíž jedné z mnoha skvělých surfařských lokalit na hlavním ostrově Tahiti. Od centra města je vzdálen 7 km a od letiště 12 km.

Vybavení

2 restaurace (tematické tahitské večery), 2 bary, turistické centrum, obchody se suvenýry, směnárna, bazén, vířivka, business centrum, wellness centrum.

Pláž

privátní hotelová pláž s jemným bílým pískem.

Zábava a sport

aquaaerobik, jóga, vodní sporty. (šnorchlování, kajak) taneční, hudební představení a jiný kulturní program (jen některé dny).

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna se sprchou a WC, vana, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, minibar, lednička, fén, telefon, wi-fi/internet (za příplatek).

Info

Golfové hřiště ve vzdálenosti 48 km.

×