800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TE TIARE BEACH RESORT 5* + MANAVA SUITE RESORT 4,5*

Pozemský ráj Francouzské Polynésie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hod. před odletem.

2. den

TAHITI - HUAHINE
Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer na vnitrostátní letiště. Přelet na ostrov Huahine s leteckou společností Air Tahiti. Ostrov Huahine se stejně jako nedaleký ostrov Bora Bora nachází uprostřed nádherné blankytně modré laguny s překrásnými plážemi s jemným bílým pískem. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

3. - 7. den

HUAHINE
Snídaně. Pobyt na ostrovech Huahine (Huahine Nui - velký a Huahine Iti - malý), vzdálených 175 km severně od Papeete. Volno na koupání, opalování či šnorchlování. Na rozdíl od ostrovů Bora Bora či Moorea, na ostrovech Huahine je menší kapacita hotelů a tím klidnější prostředí na nerušenou dovolenou než na okolních, známějších ostrovech. Možnost fakultativních výletů - projížďka kolem ostrova či výlet džípem do tropického pralesa.

8. den

PŘÍLET DO PAPEETE
Snídaně. Transfer na letiště a přelet zpět na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku Papeete.

9. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

10. den

PŘÍLET DO PRAHY

Info

Cena nezahrnuje místní daň 1,26 EURO/os/den splatnou v hotelu, fakultativní výlety, při letech přes USA vstupní povolení ESTA.

TE TIARE BEACH RESORT 5*

Poloha

zasazen hluboko v palmových hájích ostrova Huahine, představuje tento hotel skutečnou oázu klidu v tropickém ráji. Od letiště je vzdálen 8 km, od přístavu s trajekty a centra ostrova 5 km. Všechny bungalovy jsou orientovány na západ a hosté tak mohou každý den vychutnat stále stejné a přesto pokaždé jiné loučení slunce s uplynulým dnem.

Vybavení

restaurace, bar, turistické centrum, obchod se suvenýry, půjčovna skútrů a automobilů, bazén, internet (za poplatek).

Pláž

nádherná hotelová pláž s jemným bílým pískem.

Zábava a sport

vodní sporty (šnorchlování, kajak), petanque, taneční a hudební představení, tradiční tahitská hostina (jen některé dny).

Stravování

snídaně formou bufetu. Polopenze/plná penze: za příplatek.

Ubytování

koukoupelna se sprchou a WC, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon.

MANAVA SUITE RESORT 4,5*

Poloha

hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti cca 6 km od letiště a 10 km od centra Papeete.

Vybavení

restaurace, 2 bary, nádherný bazén, turistické centrum, směnárna, internet, wellness centrum, půjčovna kol, skútrů a automobilů.

Pláž

bez pláže.

Zábava a sport

vodní sporty (šnorchlování, kajak), taneční a hudební představení (jen některé dny), za poplatek: potápění, výlety za delfíny, rybaření.

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna s WC, vana, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon, wi-fi/internet (za poplatek).

Info

Golfové hřiště ve vzdálenosti 25 km.

×