800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyUSA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea)

    Láká Vás tropická příroda Havaje a nejlepší pláže ve Francouzské Polynésii? Rádi si prohlédnete moderní metropole jako San Francisco, Los Angeles či New York? Pak už dále nehledejte. Tato cesta je stvořena přímo pro Vás. Pro maximální zážitek z dovolené zajistíme kompletní servis včetně výletů, atrakcí a aktivit na místě, kombinaci s dalšími destinacemi, a mnoho dalšího.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den

SAN FRANCISCO / 2 noci
Odlet z Prahy do San Franciska.
Po příletu Vás na letišti vyzvedne řidič a odveze do hotelu.
Ubytování.

2. den

SAN FRANCISCO
Volný program. Navštivte nejznámější památky San Franciska a jeho okolí jako je pevnost Alcatraz a most Golden Gate či Chinatown.
Pozn: pobyt v USA lze prodloužit a zkombinovat např. s výletem po Národních parcích jako je např. Yosemitské údolí.

3. den

SAN FRACISCO - HAVAJ / 3 noci
Transfer z hotelu na letiště - odlet do Honolulu.
Po příletu transfer z letiště do hotelu. Ubytování.

Během volných dní budete mít nespočet příležitostí poznat administrativní centrum ostrova Oahu - Honolulu s kultovní pláží Waikiki, památníkem USS Arizona Memorial v Pearl Harbor, loď Mighty Mo, Chinatown nebo se možnost vydat na jihovýchodní pobřeží ostrova k zátoce Hanauma Bay, kde jsou skvělé podmínky pro šnorchlování. Na severním pobřeží ostrova jsou zase největší vlny, oblíbené zejména mezi surfaři.

4. - 5. den

HAVAJ
Ve dnech volna zvažte pronajmutí vozu a vydejte se dále do vnitrozemí nebo kolem ostrova do čarokrásné přírody. Pokud se však nechcete zatěžovat řízením, máme pro Vás připraveno mnoho výletů, od poznávacích city tour, přes poznávání přírody až po ty specializované jako výlet za delfíny nebo na horských kolech.

6. den

HAVAJ - TAHITI
Transfer na letiště a odlet do Francouzské Polynésie, na ostrov Tahiti.
Na letišti v Papeete Vás bude očekávat naš zástupce, který se s Vámi přívítá tradičním tahitským pozdravem, předá Vám tradiční náhrdelník z květin a nakonec dopraví do hotelu.

Francouzská Polynésie – fantastické pláže, azurově modré moře, korálové útesy překypující životem a ostrovy plné rozmanité vegetace. Místo, které synonymem pro ráj na zemi. Tahiti je hlavním městem Francouzské Polynésie a je také výchozím bodem k návštěvě dalších ostrovů. Ostrov Moorea je vzdálen pouhých 17 km od Tahiti, od kterého je oddělen hlubokým mořským ramenem. Vrcholky sopek zvedající se do výšky se odrážejí v klidné hladině laguny. Dále ostrov Huahine, kouzelný, divoký ostrov ležící 175 km severozápadně od Tahiti, tajemný s jeho ještě velmi živými tradicemi; ve společné laguně leží dvojice ostrovů Raiatea a Taha´a, posvátné ostrovy s úrodnými údolími a přenádherným místem pro vodní sporty. Známý ostrov Bora Bora se svými malými ostrůvky, kokosovými háji lemovanými bílým pískem a korálovými útesy se tyčí nad neuvěřitelně krásnými vodami plnými ryb. A v neposlední řadě sem patří prapůvodní ostrov Maupiti v srdci jeho nefritově zbarvené laguny. Vydat se ale můžete až na Markézské ostrovy, souostroví Tuamotu nebo třeba na 5 a půl hod. letu vzdálený tajemný Velikonoční ostrov.

8. - 12. den

MOOREA
Volné dny můžete strávit buď jen odpočinkem na některé z vyhlášených pláží, šnorlováním v laguně za doprovodu nadherných korálových rybek a mořských želv nebo se můžete vypravit za poznáváním jak okolní rozmanité tropické přírody, tak i místní kultury do zdejších vesnic nebo se s pomocí instruktorů potopit hlouběji do lagun, kde Vás uvítají žraločci či manty. Za cca 60 EUR/den je možné si pronajmout vůz a vydat se po vlastní ose a projet si tento úchvatný ostrov.

13. den

MOOREA - TAHITI
Transfer z ostrova na Tahiti. Přesun do hotelu a přenocování.

14. den

TAHITI - LOS ANGELES / 2 noci
Transfer na letiště a odlet do Los Angeles. Po příletu transfer do hotelu v Hollywoodu. Ubytování.

15. den

LOS ANGELES
Vydejte se na prohlídku tohoto fascinujícího města plného zábavy. Navštivte proslulou ulic Hollywood Boulevard s Walk of Fame, Beverly Hills s luxusními rezidencemi, pláže v Santa Monice a další zajímavosti. Pokud cestujete s dětmi, neměli byste vynechat ani Disneyland a filmová studia Universals.

16. den

LOS ANGELES - PRAHA
Dnes vás čeká ve smluvený čas transfer na letiště a odlet do Prahy.

17. den

PRAHA
Přílet do Prahy.

Rozšířující balíček: Stopover v New Yorku - 4 dny

Nechejte se na své daleké cestě zlákat neony a mrakodrapy proslulého New Yorku! Stopover lze zařídit jak na začátku cesty, tak i při vašem návratu.

1. den: NEW YORK
Přílet do New Yorku. Transfer z letiště do hotelu. Ubytování.

2-3. den: NEW YORK
Individuální program v New Yorku.
Fakultativně vám zajistíme např. jízdenky na oblíbené autobusy Hop on - Hop off díky kterým si prohlédnete ty nejzajímavější části New Yorku.
Cena od 1265 Kč/os.
Vstupenky na: Empire State Building, do Metropolitního muza umění and plavbu k soše svobody. Kombo 3 lístků od: 1470 Kč/os. a mnoho dalšího.

4. den: NEW YORK - Odlet
Transfer na letiště a odlet.

Rozšířující balíček: Stopover v Las Vegas a Grand Canyon - 3 dny

Při své cestě do USA byste neměli vynechat ani famózní Las Vegas. Užijte si toto město kasín a neónů a vydejte se také na výlet do Grand Canyon!
Pokud preferujete volnější program a rádi byste si udělali individuální cestu ať už osobním nebo obytným vozem po dalších parcích amerického jihozápadu jako Zion, Bryce, Capolt Reef atd., neváhejte nás kontaktovat, připravíme vám pobyt na míru.

1. den: Přílet do LAS VEGAS
Transfer do hotelu a ubytování. Večer volný program k objevování Las Vegas.

2. den: LAS VEGAS / GRAND CANYON
Dnes vás čeká celodenní autobusový výlet s anglicky mluvícím průvodcem k jižnímu okraji Velkého kaňonu. Vydáte se k vyhlídkám Mather Point a Bright Angel. Po cca. 3 hodinovém pobytu v NP Grand Canyon se vrátíte zpět do Las Vegas.
Oběd (snack) v ceně.

3. den: LAS VEGAS - Odlet.
Ve smluvený čas transfer na letiště a odlet.

Ubytování

3*:
Hotel Fusion San Francisco bez stravování
Aqua Aloha Honolulu bez stravování
Tahiti Nui se snídaní
Maitai Polynesia Bora Bora se snídaní
Best Western Hollywood Hills Los Angeles bez stravování a pod.

4*
Radisson Fisherman´s Wharf San Francisco bez stravování
Outrigger Reef on the Beach Honolulu se snidaní
Intercontinental Tahiti se snidaní
Sofitel Bora Bora se snidaní
Loews Hollywood Los Angeles bez stravování a pod.

Stopover New York:
3* hotel Newton bez stravování
4* Sheraton New York Times Square Hotel bez stravování a pod.

Prodlouženi Big Island a Maui:
3*:
Big Island: Courtyard by Marriott King Kamehamehas Kona Beach bez stravování
Maui: Outrigger Aina Nalu bez stravování a pod.

4*:
Big Island: Wailea Beach Marriott Resort & Spa bez stravování
Maui: Waikoloa Beach Marriott Resort & Spa bez stravování a pod.

Hotel Intercontinental Moorea Resort & Spa
Hotel leží na nejsevernějším pobřeží ostrova, krytý před větry a situovaný mezi horami a mořskou lagunou. Resort se vyznačuje krásnými zahradami o rozloze okolo 27 akrů! Hotel Intercontinental Moorea má 142 pokojů, všechny stejně luxusní, komfortní a zařízené v tradičním polynéském stylu. V nabídce je 50 bungalovů vystavěných nad vodou, 28 na pláži a 16 v zahradě. Ve dvoupatrové hlavní budově je navíc 48 pokojů a 1 suite. Bungalovy mají separovanou obývací část s rozkladatelnou pohovkou, ložnici, terasu s kávovým stolkem a židlemi. Prostorná koupelna má dvě umývadla a sprchový kout. Zařízení pokojů je následující: klimatizace, lednička, mini bar, kávovar, fén, sejf, žehlicí prkno (prádelna a mandlovna k dispozici v hotelu), telefon, radio, TV, internetová přípojka.
Hotel má dvě restaurace.

Možnosti ubytování

Počasí

Tahiti

24°C Polojasno

×