800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVzdálené kouzlo Tahiti a Velikonočního ostrova

  • Překrásně strávená dovolená

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Povinné příplatky

místní taxa 1,30 EUR/os./den - platba na místě • při letech přes USA nutná ESTA.

1. den:

odlet z Prahy do Santiago de Chile.

2. den

: přílet do Santiago de Chile. Transfer do hotelu. Po krátkém odpočinku návštěva vinařské oblasti s ochutnávkou vína a výjezd na vrchol San Cristobal, odkud je krásný výhled na město i pohoří And. Nocleh.

3. den

: snídaně. Santiago de Chile - prohlídka města s náměstími Plaza de Armas a Plaza de la Libertad, metropolitní katedrála, prezidentský palác La Moneda a řada koloniálních budov, fakultativně návštěva Muzea předkolumbovského umění, rybí tržnice Mercado Central. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Francouzské Polynésie. Před půlnocí přílet na Tahiti, uvítání na letišti, transfer do hotelu a ubytování. Nocleh.

4. den:

snídaně. Odpočinek na hotelu a relaxace na pláži. Večer plavba lodí na ostrov Moorea. Transfer do hotelu. Nocleh.

5. den:

snídaně. Výlet Torea Nui - návštěva laguny s pozorováním a krmením žraloků a rejnoků, což patří k nezapomenutelným zážitkům. Odpoledne Belvedere Tour (2 hod.) – rajská zahrada a místní likérka s ochutnávkou. Nocleh.

6. den:

snídaně. Dopoledne volno na koupání, opalování či šnorchlování. Odpoledne výlet do skanzenu Tiki Village, kde poznáte tradiční způsob života původních Polynésanů a budete hodovat u tabule s pokrmy připravenými v tradiční zemní peci „hang". Nocleh.

7. den:

snídaně. Transfer na letiště a přelet na ostrov Bora Bora. Tento ostrov se nachází uprostřed nádherné blankytně modré laguny s překrásnými plážemi s jemným bílým pískem. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání a opalování. Nocleh.

8. den:

snídaně. Pobyt na ostrově Bora Bora, vzdáleném 240 km severně od Papeete. Zdejší laguny jsou pro svou barevnou pestrost pokládané za jedny z nejkrásnějších na světě. Doporučujeme projížďku kolem ostrova, který měří po obvodu 32 km. Nocleh.

9. den:

snídaně. Transfer na letiště a přelet zpět na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku hlavního města Tahiti. Nocleh.

10. den:

snídaně. Individuální volno můžete využít k relaxaci u moře. Hotelový pokoj bude k dispozici až do večera. Transfer na letiště a odlet do Santiago de Chile. Nocleh.

11. den

: snídaně. Transfer na letiště a odlet do Evropy.

12. den:

přílet do Prahy.

Počasí

Tahiti

23°C Oblačno

×