800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EDEN BEACH

Ekologický resort s česky mluvícím personálem. Nachází se na soukromém ostrůvku s výhledem na Bora Bora, horu Otemanu a průzračnou lagunu. Nenarušená příroda, dlouhé bílé pláže a klidné okolí. Vzdálenost od letiště je 11 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Překrásná písčitá pláž v laguně s lehátky není od bungalovů dále než 100 metrů. Na oceánské straně ostrůvku je oblázková pláž vhodná k procházkám.

Poloha

Komorní polynéský hotel s českými majiteli leží na jednom z ostrůvků obklopujících lagunu Bora Bora. Ostrov Bora Bora je dosažitelný z metropole souostroví Papeete letadlem za 50 minut, z letiště k hotelu 11 km. Krátký transfer lodí, autem.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, šnorchlování, potápění, rybolov, jízda na koni.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení snídaní, polopenze či plné penze.

Vybavení hotelu

Ostrůvek, na němž leží hotel, je soukromý a hotel splňuje vysoké nároky na ochranu životního prostředí, včetně vlastního zdroje vody a širokého využití solární energie. Komplexně vybavený hotel má restauraci, bary, bazén se slunečníky a lehátky.

Pokoje

Dvoulůžkové vkusně zařízené bungalovy s možností přistýlky pro dítě jsou citlivě rozmístěny mezi palmami. Účelné vybavení zahrnuje bambusový nábytek, vlastní příslušenství, stropní ventilátor, pokojový trezor, ledničku a terasu se zahradním nábytkem. K dispozici též plážové bungalovy.

×