800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CALABASH

Luxusní dvoupatrový pětihvězdičkový hotel se nachází na krásné pláži s bílým pískem, obklopen tropickou zahradou. Je vzdálen 7 km od St. George´s a od letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní dvoupatrový pětihvězdičkový hotel se nachází na krásné pláži s bílým pískem, obklopen tropickou zahradou. Je vzdálen 7 km od St. George´s a od letiště.

Ubytování

30 pokojů je klimatizovaných, mají minibar, rádio, koupelnu s vířivkou a sprchou, WC a vysoušeč vlasů. Některé pokoje mají balkón.

Vybavení

Hotel disponuje bazénem, restaurací a barem. Má osvětlený tenisový kurt, fitness centrum, windsurfing, plachtění, kajaky, šnorchlování a potápění. 10 minut od hotelu se nachází 9jamkové golfové hřiště. Hotel také nabízí konferenční místnost až pro 100 osob, aroma a reflex terapii nebo půjčovnu aut. Golfová hřiště: Brechin Castle Golf Club, Chaguarama Golf Club, Petrotrin Pointe-a`-Pierre Golf Club, Usine Ste. Madeleine Golf Club (informace o všech hřištích naleznete na www.trinidadandtobagogolfassociation.com), Millennium Lakes Golf & Country Club (www.millenniumlakes.com), The Mt. Irvine Bay Golf Club (www.mtirvine.com), Tobago Plantations Golf & Country Club (www.tobagoplantations.com), St. Andrew´s Golf Club (www.golftrinidad.com), Grenada Golf & Country Club (www.golftoday.co.uk/clubhouse/coursedir/world/caribbean/grenada/grenadagcc.html), Trump International Golf Club at Raffles (www.fairmontgolf.com)

Stravování

Stravování formou snídaní s možností dokoupit večeře.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 7 km
vzdálenost od Letiště: 7 km
Doba transferu z letiště: 7 min.
×