800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BUNGALOVY SOLEIL COUCHANT

Bungalovy se nacházejí na okraji přírodní rezervace, u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova (vzdálena cca 5 min. chůze) a 3 km od městečka Deshais. Jedná se o jednodušší ubytování bez stravy, ale přesto pohodlné a čisté, v autentickém přírodním prostředí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

bungalovy se nacházejí na okraji přírodní rezervace, u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova (vzdálena cca 5 min. chůze) a 3 km od městečka Deshais. Jedná se o jednodušší ubytování bez stravy, ale přesto pohodlné a čisté, v autentickém přírodním prostředí.

Ubytování

každý bungalov má plně vybavenou kuchyni, vlastní koupelnu se sprchou a sociálním zařízením, ventilátor, terasu s grilem. Bungalovy pro 1–2 osoby mají 2 místnosti, bungalovy pro 3–5 osob mají 2 oddělené ložnice a obývací místnost s kuchyní a možností přistýlky.

Vybavení

10 bungalovů v nádherné tropické zahradě, recepce, velký altán pro večerní posezení, venkovní sprcha. Služby za poplatek: klimatizace, dětská postýlka na vyžádání za poplatek na místě. Potápění v okolí, výlety, pronájem automobilů.

Stravování

bez stravy

Pláž

cca 50 m u písčité pláže

Náš názor

Kapacita vhodná pro klienty, kteří ocení autentičnost prostředí a intimitu mimo hlavní hotelovou zónu. Odměnou bude bezporostřední kontakt s tropickou přírodou a místním obyvatelstvem.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Besse-Terre

28°C Jasno

×