800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFrancouzský šarm a úžasná příroda

    Méně tradiční, přesto nádherná kombinace tří karibských ostrovů. Objevte kouzlo pravého Karibiku, který je skrytý masové turistice a charterovým letům.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1 - 5. den (pondělí - pátek)

Guadeloupe
V ranních hodinách odlet s přestupem v Paříži na Guadeloupe. Přivítání na letišti naším partnerem a transfer do hotelu Fort Royal 3*. Ubytování na 4 noci se snídaní.
Z ostrova Guadeloupe doporučujeme navštívit činnou sopku La Soufriere, vodopády Cascade aux Ecrevisses, hlavní město Pointe a Pitre či úplný konec ostrova Grand Terre - Pointe de Chateaux. Lze si udělat jednodenní výlet na sousední ostrovy Les Saintes či Marie Galante.

5. - 10. den (pátek - středa)

Dominika
Transfer do přístavu a lodní přejezd na ostrov Dominika. Zde Vás vyzvedne hotelový transfer. Budete ubytováni v hotelu Tamarind Tree 2*+ na 5 nocí se snídaní.
Dominika je nejméně zasažená turisty, nemá pěkné pláže, o to více si to vynahrazuje nádhernou přírodou. Doporučujeme turistiku v Národním parku Morne Trois Pitons, turistiku k horkým pramenům a jezeru Boling Lake, projížďkul odí pralesem po Indian River či návštěvu Indiánské vesnice. Pro méně zdatné turisty lze doporučit 7 km trasu podél jihozápadního pobřeží vulkanickou krajinou a sirnými prameny a vyhlídkou na Scotts Head.

10. - 14. den (středa - neděle) Martinik

Martinik
Transfer do přístavu a lodní přejezd z Dominiky na Martinik. Přivítání a transfer do hotelu Amyris 3*, kde budete ubytováni na 4 noci se snídaní.
Z ostrova Martinik doporučujeme navštívit město St. Pierre na severu, kterému se říká Pompeje Karibiku. Celé město skončilo pod popelem od činné sopky La Sufriere v roce 1902. Nejkrásnější pláže jsou na jihu v oblasti Diamant, St. Anne a Les Salines.

Ubytování

Karibéa Amyris Resort
Poloha
Oblíbený hotelový komplex je součástí komplexu Karibea Resort St. Luce a nachází se necelých 5 km od městečka Saint Luce, 30 km od letiště, na jižním pobřeží ostrova.
Hotel
Celkem 300 pokojů je rozmístěno v třípatrových budovách v zahradě nad mořem. V hotelu najdete 2 restaurace, bar, bazén s lehátky, turistické centrum a půjčovnu automobilů.
Pokoje
Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, TV, klimatizací, telefonem, lednicí, trezorem, fénem a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady (výhled na moře za příplatek). Aktivity
Tenisové kurty, stolní tenis, petanque, stolní hry, videohry v hotelové recepci. Za poplatek vodní lyže, potápění.

Fort Royal
Poloha
Tento hotel se nachází na ostrově Basse Terre, u městečka Deshaies, 40 km od letiště. Je obklopen dvěma plážemi a má výhled na ostrůvky Kawan a Tete a l'Anglais.
Vybavení
Hotel má půjčovnu aut, obchod se suvenýry, prádelnu, 2 restaurace, 2 bary.
Pokoje
Jsou zde dva typy ubytování - pokoje v hlavní budově na útesu a bungalovy, které jsou v zahradě či na pláži. Všechny jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV, trezor, internet, vysoušeč vlasů.
Aktivity
4 tenisové kurty, vodní sporty, potápěčské centrum, plážový volejbal, petanque, biliar.

The Tamarind Tree
Popis
Tamarind Tree Hotel je příjemný hotel střední třídy ideálně situován na západním pobřeží Dominiky. 3 minuty chůze od hotelu se nachází pláž Macoucherie, pláž Salisbury, kde naleznete i potápěčské centrum Dive je vzdálena 7 minut chůze od hotelu.
Ubytování
Hotel nabízí 12 dvoulůžkových pokojů (17m2) s koupelnou (3m2) a 12m2 s verandou a výhledem na oceán.
6 standardních pokojů v 1. patře je vybaveno manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky.
6 pokojů superior ve 2. patře je vybaveno taktéž manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky navíc s možností přidání třetího lůžka nebo dětské postýlky. Pokoje superior mají navíc klimatizaci.
4 rodinné apartmány se skládají ze dvou sousedních pokojů oddělených dveřmi, jsou určeny celkem pro 6 osob (2 dosp. os. a 4 děti do 16 let).
Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, prostornou šatnou, ledničkou a stropním ventilátorem. Koupelny jsou vybaveny sprchou s horkou (solárně vyhřívanou) a studenou vodou.
Vybavení hotelu
Hotel má k dispozici bazén o ploše 4 x 8 m s hloubkou od 1,20 do 1,70 m a mělkou částí pro malé děti.
V areálu hotelu se nachází restaurace s pohodlnými sedadly a max. kapacitou 50 osob z toho 30 osob uvnitř restaurace a 20 osob na terase. Kuchyně nabízí široký výběr kreolské i mezinárodní kuchyně, předkrmů, salátů, občerstvení a zákusků připravených výhradně z čerstvých místních surovin.

Počasí

Besse-Terre

26°C Skoro jasno

Gosier

26°C Skoro jasno

St. Anne

26°C Skoro jasno

×