800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKouzlo dvou karibských ostrovů

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z letiště Praha – Ruzyně, odbavení 1,5 hodiny před plánovaným odletem. Přílet na Martinik do hlavního města Fort de France, uvítání na letišti a transfer do hotelu dle výběru.

2.-5. den

Snídaně. Pobyt na Martiniku.Volno na koupání, opalování, vodní sporty. 70 km dlouhý a 10 km široký ostrov je francouzský nezávislý department. Vliv Francie je patrný na každém kroku. Možnost využít široké nabídky fakultativních výletů k poznávání ostrova. Doporučujeme navštívit botanickou zahradu Jardin de Balata, bývalé hlavní město Saint Pierre, které bylo zničeno výbuchem sopky Mount Pelé a další zajímavosti ostrova. Vzhledem k velmi dobrému stavu i označení silnic je vhodný i pronájem auta a individuální poznávání přírodních krás ostrova (jezdí se vpravo).

6. den

Snídaně. Transfer na letiště a přelet na nedaleký ostrov Svatá Lucie. Přílet na letiště v hlavním městě Castries v severozápadní části ostrova. Uvítání na letišti a transfer do hotelu dle výběru.

6.- 10. den

Pobyt na Svaté Lucii se snídaní či s programem All Inclusive dle výběru. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Doporučujeme využít široké nabídky fakultativních výletů, např. projížďku podél pobřeží katamaránem k Velkému a Malému Pitonu se zastávkami u horkých pramenů Sulfur Springs v kráteru sopky Soufriere, prohlídku malebné zátoky Marigot Bay či návštěvu hlavního města Castries s typickým místním trhem. Večer možnost zábavy v některém z barů v Rodney Bay.

11. den

Snídaně. Dopoledne volno na koupání, opalování či nákup posledních suvenýrů. Odpoledne transfer na letiště a přelet zpět na Martinik. Návazný odlet z Martiniku zpět do Prahy.

12. den

Přílet na letiště Praha – Ruzyně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Besse-Terre

26°C Polojasno

Gosier

26°C Polojasno

St. Anne

26°C Polojasno

×