800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VIEILLE TOUR

Hotel vyšší střední třídy butikového typu, Vieille Tour, patří do světově známého řetězce Accor hotels.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel vyšší střední třídy butikového typu, Vieille Tour, patří do světově známého řetězce Accor hotels. Leží kousek od Pointe á Pitre v tropické zahradě. Ze spousty míst v hotelu se nabízejí krásné výhledy na okolní ostrůvky. Pláž je vzdálena cca 100 m od hotelu, centrum městečka s nákupními možnosti cca 500 m od hotelu, letiště cca 7 km od hotelu.

Ubytování

V hotelu je celkem 103 pokojů v několika kategoriích. K vybavení každého standardního pokoje patří klimatizace, minibar, WIFI, SAT TV, telefon s přímou volbou, zařízení pro přípravu kávy a čaje, koupelna s WC a fénem.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, konferenční prostory, bazén, business centrum, restaurace, bar, bazén, nabídka masáží, možnost půjčení auta, možnost připojení k internetu, salon krásy, kadeřnictví, obchod se suvenýry a další.

Stravování

Hotel je nabízen ve variantách snídaně a polopenze.

Sport a zábava

Nedaleko se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, na pláži je možnost kajaků, šlapadel, je zde loď s proskleným dnem, windsurfing, šnorchlování, vodní lyže, plachtění, rybaření a další. Využít můžete také některého z námi nabízených fakultativních výletů. Nedaleko se také nachází diskotéka.

Pláž

Hotel se nachází cca 100 m od pláže.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 7 km
Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Gosier

30°C Převážně oblačno

×