800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGOLF VILLAGE

"Hotelový komplex v 4 ha klidné tropické zahradě, vedle 18jamkového golfového hřiště, 35 km od letiště; 1, 5 km od centra Saint-Francois."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex v 4 ha klidné tropické zahradě, vedle 18jamkového golfového hřiště, 35 km od letiště; 1, 5 km od centra Saint-Francois.

Ubytování

2lůžkové pokoje, studia (až pro 3 os.) a vily (až pro 5–6 os.), dekorovány v pastelových barvách, ratanový nábytek, koupelna se soc. zařízením, klimatizace, TV, telefon, minibar nebo lednička, s vlastní terasou nebo balkonem, výhledem do zahrady. Studia a vily mají navíc kuchyň. kout (vily pro 6 osob mohou být i bez kuchyňky).

Vybavení

Hotelový komplex hlavní budovy, bungalovů a vil, recepce, restaurace, bar, krásný bazén s lehátky, večerní animace (karaoke, hry apod.).Služby za poplatek: kulečník, stolní tenis, petanque, 300 m od hotelu tenisové kurty, v blízkosti potápěčská a surfová základna, výlety do okolí nebo i okolní ostrovy.

Stravování

Snídaně: bufetové Obědy: bufetové za příplatek Večeře: bufetové za příplatek

Pláž

3, 5 km od pláže Raisins – Clairs (zdarma shuttle od hotelu na pláž a zpět 4× denně), 1, 5 km od pobřeží.

Náš názor

Klidné místo pro odpočinek po aktivním dni, ideální výchozí bod na výlety a exkurze, skvělá kuchyně, poloha vedle hřiště optimální pro golfisty, skupiny.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Gosier

28°C Jasno

St. Anne

30°C Převážně oblačno

×