800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROATAN INN OF LAST RESORT + SALVADOR R.D. SAL

"Jednoduchý rodinný hotýlek (30 pokojů) určený potápěčům. V lokalitách nedaleko hotelu s vlastním potápěčským centrem se nachází 65 ze 67 známých karibských korálů. Hotel leží na malém poloostrově na severozápadní straně ostrova; mezi dvěma lagunami. Areál je pokrytý bujnou tropickou vegetací. Pokoje jsou ve třech jednoposchoďových dřevěných bungalovech. Jednoduché zařízení slouží především všem milovníkům potápění. V ceně pobytu jsou 2 ponory denně (celkem 8 ponorů) a jeden noční ponor za pobyt. 1. DEN POBYTU V EL SALVADORU V HOTELU ROYAL DECAMERON SALINITAS SE SNÍDANÍ."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Jednoduchý rodinný hotýlek (30 pokojů) určený potápěčům. V lokalitách nedaleko hotelu s vlastním potápěčským centrem se nachází 65 ze 67 známých karibských korálů. Hotel leží na malém poloostrově na severozápadní straně ostrova; mezi dvěma lagunami. Areál je pokrytý bujnou tropickou vegetací. Pokoje jsou ve třech jednoposchoďových dřevěných bungalovech. Jednoduché zařízení slouží především všem milovníkům potápění. V ceně pobytu jsou 2 ponory denně (celkem 8 ponorů) a jeden noční ponor za pobyt. 1. DEN POBYTU V EL SALVADORU V HOTELU ROYAL DECAMERON SALINITAS SE SNÍDANÍ.

Vzdálenosti

- pláže: u pláže (upravený písečný vstup do vody nebo z mola; vyhlášená místní pláž West Bay cca 5 min autem) - letiště 14 km - centra (Coxen Hole) 13 km - nákupních možností 13 km

Ubytování

- dvoulůžkový pokoj - možnost 2 přistýlek (pro děti i dospělé) - individuální klimatizace - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC) - bezpečnostní schránka (za poplatek)

Vybavení

- vstupní hala - hlavní restaurace - bar - připojení k internetu (za poplatek)

Pláž

- upravený vstup do vody přímo z areálu hotelu - pláž West Bay cca 5 min. autem

Sport a zábava zdarma

- 2 ponory denně (celkem 8 ponorů) - 1 x za pobyt noční potápění

Sport a zábava za poplatek

- šnorchlování - rybaření - kursy potápění

Stravování v ceně

- PLNÁ PENZE: snídaně; oběd i večeře servírované formou jednotného menu (oběd většinou během dne přímo na moři); nápoje ke snídani; voda k obědu a k večeři

Stravování za příplatek

- nápoje v baru (včetně točeného . místního ,,českého" piva; vyráběného v rodinném pivovaru přímo na ostrově); po dohodě možná speciální večeře (ulovená ryba apod.)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×