Hory a lyže

Milujete hory, toužíte dobývat vrcholy, užít si lyže a přitom poznávat přírodní krásy? Vydejte se s námi do prvotřídních lyžařských středisek nebo si užijte hory v létě. Objevte neopakovatelnou krásu italských Dolomit i okouzlující krajinu Alp v Rakousku. Hory slibují nejen lyže, ale i fantastické pěší túry či cyklistiku. Vyzkoušejte něco nového a načerpejte energii a nové zážitky ve světě hor.

Hory – lyže, turistika i wellness

Nádherné výhledy, hojnost sjezdovek a skvělé lyžování. Vydejte se na hory za dobrodružstvím i fantastickými kulinářskými zážitky. Zamiřte na Slovensko Slovensko a užijte si chvíle adrenalinové zábavy i odpočinek ve vyhlášených termálních lázních. Skvělou dovolenou spojující hory, lyže a perfektní wellness centra nabídne jedinečné Salcbursko nebo slunečné Korutany. Neváhejte, rádi vám pomůžeme s výběrem.

Hory – skvělá dovolená kdykoliv v roce

Hory a lyže nadchnou každého vyznavače zimních radovánek stejně, jako dovolená u moře láká milovníky pláží. Využijte výhod vlastní dopravy a přesvědčte se, že nejen hory a lyže, ale i pěší túry či cyklistika slibují báječné chvíle, které prožijete všemi smysly. Rozjeďte se na dovolenou kdykoliv v roce. S našimi výhodnými last minute nabídkami si dopřejete dovolenou na horách za výhodné ceny.

ZÁJEZDY

Destinace