800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RADISSON WHITE SANDS

Jednopatrové pavilony rozeseté v rozlehlé tropické zahradě protkané několika rameny bazénů leží přímo na břehu moře asi 20 minut jízdy od městečka Margao

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Jednopatrové pavilony rozeseté v rozlehlé tropické zahradě protkané několika rameny bazénů leží přímo na břehu moře asi 20 minut jízdy od městečka Margao

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s klimatizací, vlastním příslušenstvím a možností přistýlky jsou vybaveny vkusným rustikálním dřevěným nábytkem TV, pokojovým sejfem, kávovarem, minibarem, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén nebo i na moře.

Vybavení

Recepce s rozlehlou halou, tři restaurace včetně indické a rybího grilu, kavárna u vodopádu, bar u bazénu, plážový bar a bar v hotelové hale s terasou, zábavní centrum s diskotékou, místnost s hracími automaty, minidivadlo, internet, velký bazén s vodopádem, vířivka, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště, nákupní ulička, hotelové lázně s procedurami ayurvedya masážemi,tři kryté vířivky, sauna a parní lázeň. Kadeřník, fitness, tenisové kurty, bowlingové dráhy, kulečník, badmintonový kurt.

Stravování

Bufetové snídaně s možností příplatku na bufetové večeře.

Sport a zábava

Vlastní animace a diskotéka, tenis, stolní tenis, kulečník, pronájem horských kol, lukostřelba, badminton, míčové hry, plážový volejbal vodní sporty na pláži včetně potápění, windsurfingu, parasailingu, jízdy na banánu, kajaku, vodních lyží, rychlých člunů a pronájem jachet.

Pláž

Široká písčitá pláž s mírnou svažitostí do moře přímo navazuje na hotelový areál, od něhož je oddělena travnatými plochami zahrady. Slunečníky a lehátka na pláži a plážový bar.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Goa

25°C Převážně oblačno

×