800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyIndie - zlatý trojúhelník

7-denní zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

V dopoledních hodinách odlet z Prahy do Delhi.

2. den

V ranních hodinách přílet do Delhi (Dillí). Dopoledne první část prohlídky Delhi. Zastávka u Quatab Minar (nejvyšší cihlový minaret na světě). Dále procházka kolem Indian Gate (Brána Indie), prezidentského paláce a vládních budov v New Delhi. Odpoledne prohlídka hrobky Humayuns (památka Unesco). Později odpoledne ubytování v hotelu. Volno, aklimatizace.

3. den

Dopoledne přejezd z Delhi do Agry. Prohlídka Velké červené pevnosti v Agře a slavného Taj Mahal. Tento nádherný palác byl postaven císařem Shah Jahan na památku své ženě Mumtaz Mahal. Nocleh v Agře.

4. den

Dopoledne přejezd z Agry do Japuru. Po cestě zastávka v opuštěném městě Fatehpur Sikri. Město, které zůstalo dokonale zachováno, je mistrovským dílem z pískovce, jehož odstíny postupem dne hrají jemnými růžovými a rudými odstíny. Nocleh.

5. den

Celodenní prohlídka Japuru, nazývaného také jako Růžové město. Během prohlídky navštívíte pevnost Amber Fort (vyjížďka na pevnost v džípech či slonech), městský palác, starou observatoř, exotický Hawal Mahal nebo-li „paláce větrů“ aj. Nocleh v Japuru.

6. den

Dopoledne odjezd z Japuru do Delhi. Odpoledne druhá část prohlídky Delhi. Ve Starém Dillí navštívíme největší mešitu Jama Masjid z r.1658. Dále navštívíte Červenou pevnost (Red Fort), jejíž mohutné zdi z červeného pískovce s mnoha věžičkami a baštami ční nad širokým příkopem v severovýchodní části původního Šáhdžahánábádu. Večer ubytování v hotelu.

7. den

Ráno transfer na letiště. Dopoledne odlet z Delhi. Přílet do Prahy ve večerních hodinách.

Počasí

Margao

30°C Mlžný opar

Tiruvanantapuram

32°C Převážně oblačno

×