800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyIndie - zlatý trojúhelník 3*

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Sraz na letišti cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odlet, let na trase Praha (Vídeň) Díllí.

2. den

3. den

Snídaně, po snídani vyrazíte z pod Brány Indie, Pralamentu a Connaught, srdce Díllí, kde je obrovská křižovatka 7 cest, obklopená obchody, hotely, restauracemi a kencelářskými budovami do starého Díllí. Navštívíte hrom druhého z Mogulov Humayun&s Tomb, postaveném v 16. století, Jama Masjid největší mešitu v Indii pro 25 000 lidí, Lakshami Narayan - chrám bohyně Lakšmí, Qutub MInar - komplex staveb pocházejících z dob Islámských panovníků Indie, 73 metrů vysokou věž víteztví po porážce posledního hinduistického království, na úpatí věže je postavená první mešita v Indii Quwwat-ul-Islam. Transfer do hotelu.

4. den

Snídaně, po snídani je přejezd do města Agra, po polední navštívíme červenou pevnost v Agře, unikátní ukázka mughalské architektury, dále navštívíte Taj Maha, který byl postaven sultánem Šahdžahánem pro svou zesnulou ženu. Cestou zpět do hotelu navštívíte manufakturu vyrábějící dekorační předměty, prohlídka města Agra, ubytování, nocleh.

5. den

Snídaně, přejezd do města Jaipur. Navštívíme bývalé sídelní město Sultán Akbaa - Fatehpur Sikri, který sice stojí ve stínu Taj Mahal, nicméně určitě stojí za navštívení, město bylo vystaveno rou 1571, nicméně bylo opuštěno o 15 let později z důvodu nedostatku vody v oblasti. Večer ukončíme prohlídkou města Jaipur, nazávaným ,,růžovým městem& s návštěvou místních turistických atrakcí, ubytování, nocleh.

6. den

Den: Snídaně, po snídani se vydáme poznávat Jaipur, hlavní město Radžastánu, který je vnímán jako pokladnice indické historie, je zde velké množství chrámů, paláců a pevností. Jako první zde navštívíte pevnost Amber, která stojí na úpatí pohoří Aravalli a jezera Moat. Město zde založil Maharadža Mansingh. V průběhu dne budete mít možnost se projet na slonech nebo džipech, uvidítě růžový trh ve městě Jaipur a městský palác.

7. den

Snídaně, ranní procházka Jaipurem, přejezd do Díllí, volný program.

8. den

Snídaně, ranní procházka Díllím, volný program, transfer na letiště, odlet.

9. den

Přílet do Prahy nebo Vídně.

Počasí

Margao

29°C Klidno

Tiruvanantapuram

27°C Převážně oblačno

×