Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Indie | Maharashtra | Aurangabad

Ambassador Ajanta

   Hodnocení

   3.5345 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Tento hotel pochází z roku 1974. Hosté mají celkově k dispozici 96 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf a směnárna. Přes WiFi (za poplatek) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V objektu se nachází restaurace, jídelna, kavárna a bar. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada. Je zde dětská herna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Objekt nabízí lékařskou službu, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace a koupelna. Pokoje mají koberec a je v nich dvoulůžková postel. Také je zde sejf, minibar a pracovní stůl. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). V koupelnách je sprchový kout a vana.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a venkovním bazénu. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Kdo se nechce na dovolené vzdát sportu, ten si může vybrat z nabídky např. tenis. Hotel nabízí mnoho indoorových sportovních aktivit, například fitness studio a badminton, za poplatek stolní tenis, kulečník a squash. V objektu je wellness zóna, kde jsou různé relaxační programy. Hosté si mohou vybrat například spa, saunu, parní lázeň a kosmetický salon a za příplatek také masáže.

   Stravování

   Lze objednat nocleh se snídaní. Objekt nabízí také drobné občerstvení.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248