800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COLONIA DE BRAGANZA RESORT

Hotel je situován poblíž vyhlášené pláže Calangute Beach, dlouhé 7 km, nazývané též „královna pláží“. V blízkých restauracích můžete do sytosti ochutnávat vynikající pokrmy zdejších mistrů kuchařů za výborné ceny. Od letiště je hotel vzdálen zhruba 40 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel je situován poblíž vyhlášené pláže Calangute Beach, dlouhé 7 km, nazývané též „královna pláží“. V blízkých restauracích můžete do sytosti ochutnávat vynikající pokrmy zdejších mistrů kuchařů za výborné ceny. Od letiště je hotel vzdálen zhruba 40 km.

Ubytování

jednoduchý 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě je vybaven klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou/WC se sprchou.

Vybavení

recepce, směnárna, restaurace, bar, zahrada, bazén, lehátka u bazénu. Služby za poplatek: TV, trezor, lednička na pokoji, prádelna, fi t ness a masáže, vodní sporty na pláži.

Stravování

snídaně Snídaně: kontinentální

Pláž

cca 400 m od písčité pláže

Náš názor

Ideální poloha na jedné z nejkrásnějších pláží Goa – Calangute Beach. Vhodná volba především pro mladé, kteří preferují jednoduché ubytování za výbornou cenu, nevadí jim docházet na pláž a rádi si zajdou na večeři do blízkých restaurací.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 40 km

Počasí

Margao

25°C Převážně oblačno

×