800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GALAXY BEACH RESORT

Resort se rozkládá na 5 akrech v těsné blízkosti široké písčité pláže, v klidné části menšího letoviska. Určitě zkuste zajít do některé z místních restaurací, kde vám ochotně připraví výtečný oběd či večeři za dostupnou cenu. Od letiště zhruba 18 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

resort se rozkládá na 5 akrech v těsné blízkosti široké písčité pláže, v klidné části menšího letoviska. Určitě zkuste zajít do některé z místních restaurací, kde vám ochotně připraví výtečný oběd či večeři za dostupnou cenu. Od letiště zhruba 18 km.

Ubytování

prostorný 2lůžk. pokoj s možností 1 přistýlky pro dosp. nebo dítě, klimatizace, SAT/TV, lednice (za příplatek), šatník, koupelna s vanou/sprchou a WC, balkon.

Vybavení

vstupní hala s recepcí a směnárnou, velký bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, vnitřní restaurace, venkovní posezení u bazénu, bar Suken, příjemná a klidná zahrada, menší ayurvédské centrum. Služby za poplatek: jacuzzi, ayurvéda a masáže, lednice, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži.

Stravování

snídaně Snídaně: bufetové Obědy: za příplatek servírované Večeře: za příplatek bufetové či servírované

Pláž

cca 50 m od písčité pláže

Náš názor

Hotel se službami na velice dobré úrovni se nachází v těsné blízkosti písčité pláže, která láká k relaxaci a odpočinku. Kvalifikovaný a vždy vstřícný personál se postará o vaší maximální spokojenost. Vhodný pro všechny věkové kategorie, doporučujeme zejména těm, kdo si chtějí užít poklidnou relaxační dovolenou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 18 km

Počasí

Margao

28°C Převážně oblačno

×