800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MORJIM BEACH RESORT

  • Nachází se na břehu Morjim Beach v oblasti severní Goa.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Resort se nachází v bujné zeleni a klidném prostředí, na břehu Morjim Beach v oblasti severní Goa. V docházkové vzdálenosti od hotelu jsou mezinárodně slavná želví hnízdiště. Tento krásný poskytuje každodenní pohled na Arabské moře. Krásné dřevěné eko-domky, a prostorné pokoje s výhledem na moře se rozkládají na břehu. Můžete zde pozorovat delfíny, želvy, nebo západ slunce.

Vybavení hotelu

- Vkusně zařízené plně funkční eko-chaty - Bazén - Masáže (House Ayurvedic Ananya Spa) - Prádelna - Obchod se suvenýry (Calangute Crafts) - Obrovské upravené zahrady - Dětské hřiště - 24 hodin CCTV dohled na společných prostorách celého resortu pro vaší bezpečnost - Wi-fi na recepci a v přilehlých oblastech - Uzamykatelné skříňky na recepci - Parkování u objektu

Vybavení pokoje

Chaty s výhledem na moře jsou umístěny v zahradách s přímým vstupem na pláž a jsou vybaveny: - LED televize - Koupelna a sociální zařízení - Lednice - Klimatizace ve všech pokojích a chatách - Kávovar - Teplá a studená tekoucí voda ve všech pokojích a chatách - Pokojová služba

Stravování

V ceně jsou pouze snídaně formou bufetu. Je zde Nuerobian Restaurant & Bar, která podává tradiční Goan / Indické / čínské a kontinentální potraviny.

Pláž a plážový servis

Morjim Beach přímo u komplexu.

Pro děti

Dětské hřiště, dětský bazén

Služby v ceně

Uzamykatelné skříňky na recepci zdarma

Služby za poplatek

Aktuální nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Počasí

Margao

26°C Převážně oblačno

×