Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Indie | Kerala | Kovalam

Palmshore Beach Resort

   Hodnocení

   4565 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel má 42 pokojů. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde hotelový sejf. Ve společných prostorách mají hosté k dispozici internet (za poplatek). Nachází se zde restaurace, kavárna a bar. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada. Je zde TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít překladatelské služby, prádelnu a kadeřnictví. V konferenčním sálu lze pořádat konference, přednášky a jednání.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace a koupelna. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Dále je k dispozici sejf a pracovní stůl a za poplatek minibar. K dispozici je také lednička a varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V objektu lze trávit volný čas různě. Je zde fitness studio a kosmetický salon a za poplatek rybaření, masáže a ájurvéda.

   Stravování

   Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat polopenzi, plnou penzi a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa, AMEXCO a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248