800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TURTLE ON THE BEACH

Malý butikový hotel, ve kterém se nepodává alkohol, je svými prostornými pokoji vhodný i pro rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

na klidném vyvýšeném místě nad mořem. Obchody a restaurace jsou dosažitelné za cca 10 min. chůze. Mezinárodní letiště Trivandrum je vzdálené cca 10 km.

Ubytování

celková kapacita: 44 nových (cca od ledna 2011), prostorných a vkusně zařízených pokojů, základní vybavení: klimatizace, LCD satelitní TV, telefon, minibar, trezor, balkon, kategorie: Arabian pokoj s výhledem na moře, Twin turtle (pokoj s vyvýšeným patrem, kde jsou umístěné další postele, vhodné pro rodiny s dětmi), Time suite (vybavený moderním zařízením a dekorem současnosti), Kyoto suite (zařízen nízkým nábytkem v japonském stylu), Mackintosh suite (zařízen ve stylu Art Deco), Skysuite (prezidentský suite, ložnice, obývací pokoj, obrovská venkovní terasa s vířivkou)

Vybavení

prádelna, exkurze

Stravování

snídaně (formou bufetu)

Sport a zábava

bazén, posilovna, restaurace a bary: “Catamaran” – hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní podávanou à la carte i formou bufetu, “Centre Point” - venkovní občerstvení u bazénu, coffee shop, bar, za poplatek: vodní sporty na pláži, ayurvedské masáže a procedury (možnost porady i s hotelovým lékařem), možnost Wi-Fi připojení k internetu v restauraci a v lobby

Pláž

cca 5-10 min. chůze od písečné pláže

Náš názor

Hotel vhodný k odpočinku a relaxaci a k plážové rodinné dovolené.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 10 km

Počasí

Tiruvanantapuram

29°C Slabý déšť

×