800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z Indie s pobytem u moře

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy charterovou linkou s mezipřistáním v Tabě do Goa, přílet, transfer do hotelu Villa Goesa nebo podobného, nocleh.

2.-3. den

Individuální volno v letovisku Goa s možností koupání. Nocleh

4. den

Snídaně, transfer na letiště a odlet do Dillí. Po příletu následuje prohlídka starého i nového města. Navštívíme monumentální Red Fort, barevný symbol indické symetrie Humayanovu hrobku, posvátný Raj Ghat, uvidíme Ashokův sloup, projedeme se rezidenční čtvrtí, nezapomenutelný dojem v nás zanechá i velkolepý Kutab Minar. Projedeme se též vládní čtvrtí a navštívíme symbolickou bránu Indie. Nocleh.

5. den

Po snídani nás čeká cesta indickým venkovem do pověstného „růžového města“ Jaipuru, po příjezdu nocleh.

6. den

Snídaně, návštěva mohutné pevnosti Amber, na jejíž nádvoří nás dovezou sloni. Jaipur – v odpoledních hodinách okružní jízda městem, kde navštívíme maharadžův palác a starou observatoř. Zastavíme se i u Paláce větrů a navštívíme zdejší rušné tržiště. Návrat do hotelu, nocleh.

7. den

Po snídani odjezd do Agry. Návštěva opuštěného města v poušti Fatehpur Sikri, kde kromě nádherných ukázek rázovité mosulské architektury a mistrovského umění řezbářů do kamene navštívíme mešitu s hrobem světce šejcha Salima Christi a mohutnou Vítěznou branu. Příjezd do Agry, v odpoledních hodinách navštívíme pověstný symbol Indie, monumentální Taj Mahal, dále pověstnou Rudou pevnost, jež je dalším symbolem tohoto nezapomenutelného města a hrobku Itmad-ud Daula. Nocleh

8. den

Snídaně, transfer na nádraží a odjezd vlakem z Agry do Mughal Sarai, pokračování autobusem do Varanasi, nocleh.

9. den

Časně ráno odjezd na prohlídku města včetně rituálních ghattů na nábřeží Gangy a pozorování svítání na Ganze z lodi. Navštívíme chrám Lakschmi, projdeme se spletitými uličkami Starého města kolem posvátného Zlatého chrámu a neméně slavné mešity. Po snídani výlet do městečka Sarnath k návštěvě posvátných míst buddhismu, kde měl Budha své první kázání. Uvidíme zbytky Ashokovy stupy i mnoho dalších zajímavých památek. V odpoledních hodinách odlet do Dillí.

10. den

V časných ranních hodinách odlet zpět do Prahy, přílet

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Goa

27°C Slabý déšť

Kerala

30°C Slabý déšť

×