Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Indie | Vnitrozemí | Vnitrozemí

Aalankrita Resort & Spa

  Hodnocení

  4.5658 hodnocení

  Poloha a popis

  Vybavení

  Hotel hostům nabízí celkem 113 pokojů. Objekt je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace, jídelna, bar, pokojová služba, konferenční místnost a business centrum. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně (zdarma) a projet se po okolí.

  Vybavení pokoje

  V pokojích je obývací část a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. V pokojích je dvoulůžková postel. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je tady minibar. Na pokoji je připojení k internetu, televize a WiFi. Hosté najdou na pokoji domácí obuv. V koupelnách je sprchový kout. Je zde župan. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

  Sport/zábava

  V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - jízda na kole/horském kole a tenis. Ve vnitřních prostorách hotelu mohou hosté sportovat a věnovat se různým aktivitám. Je tu například fitness studio. V objektu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, parní lázeň, masáže a ájurvéda. Pro děti jsou připraveny hry a mnoho dětských zábavních aktivit.

  Stravování

  Lze objednat nocleh se snídaní.

  Copyright

  GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248