800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZlatý Indický trojúhelník s návštěvou NP Ranthambore

  • Dillí, Agra, Fatehpur Sikri
  • Jaipur, Ranthambore, Dillí

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Povinné příplatky

vízum Indie (cca 1490 Kč, na vyžádání zprostředkuje CK CK)

1. den:

dle letového řádu odlet z Prahy do Dillí.

2. den:

přílet do Dillí, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

3. den:

po snídani se vydáte na prohlídku Starého a Nového Dillí. Projedete kolem půvabné červené pevnosti Red Fort, jež se tyčí naproti Jama Masjid (největší mešita v Indii). Dále projedete kolem Kotla Firoze Shah, což je zřícenina pevnosti ze 14. století. Navštívíte Raj Ghat, v němž byla provedena kremace otce národů – Mahátmy Ghándího. V odpoledních hodinách projedete kolem prezidentského paláce, přes třídu Rajpath, zastávka na fotografování u Indické brány. Návštěva Qutub Minar (cca 72 m vysoký minaret postavený na počest vítězství v 11. stol.). Ubytování, nocleh.

4. den:

po snídani přejezd do Agry (203 km/cca 4 hodiny), po příjezdu ubytování. V odpoledních hodinách návštěva pevnosti Agra Fort, vybudované z červeného pískovce. Při západu slunce návštěva Taj Mahalu a prohlídka nejznámějšího a nejkrásnějšího skvostu Indie, mauzolea královny Mumtaz, dokončeného v r. 1653 (stavba trvala 22 let). Návrat do hotelu, nocleh.

5. den:

po snídani přejezd do Jaipuru (240 km/cca 6 hodin). Po cestě návštěva pouštního města Fatehpur Sikri. Mezi nejnavštěvovanější místa patří padesátimetrová Buland Darwaza (Brána vítězství), Páteční mešita (s nádhernou hrobkou šejka Salima Čištiho z bílého mramoru), komplex starého města, palác Jod Bai, Diwan-i-Am (Hala soukromých audiencí), Diwan-i-Khas (Hala veřejných audiencí), Panch Mahál (skládá se z pěti pater). Příjezd do Jaipuru a nocleh.

6. den:

po snídani prohlídka pevnosti Amber Fort (pokud bude možné výstup na slonech a sestup jeepem) ve městě Amber. Odpoledne prohlídka Jaipuru, zastávka na fotografování u Hawa Mahal – Palác větrů, návštěva observatoře Jantar Mantar, návštěva městského paláce, obklopeného nádhernými zahradami a nádvořími, kde doposud pobývá královská rodina a jehož část byla přeměněna v muzeum. Návrat do hotelu, nocleh.

7. den:

po snídani přejezd do národního parku Rathambore, ubytování v resortu, oběd. Odpoledne Jungle safari v parku. Večeře a nocleh.

8. den:

před snídaní projížďka Jungle safari, snídaně a oběd v resortu. Volný den k odpočinku, či absolvování dalšího safari. Večeře a nocleh.

9. den:

časně ráno transfer na železniční stanici Sawai Madhopur, transfer vlakem do Dillí. Po příjezdu do Dillí ubytování v hotelu a nocleh. Pozdě v noci či časně ráno transfer na letiště v Dillí.

10. den:

příjezd zpět do ČR.

Možnosti ubytování

Počasí

Margao

27°C Převážně oblačno

Tiruvanantapuram

25°C Polojasno

×