800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZLATÝ TROJÚHELNÍK INDIE

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha/Vídeň.

2. den

přílet Dillí v nočních hodinách, transfer do hotelu 4*, ihned po příjezdu ubytování. Snídaně, poté prohlídka Dillí: Červená pevnost Red Fort, návštěva Jama Masjid, největší muslimské mešity v Indii. Prohlídka Humájúnovy hrobky mughalského císaře, typické brány India Gate postavené k uctění památky Indů padlých v první světové válce, komplexu Kutub Minar- bývalého historického město z 18. století, návrat do hotelu 4*.

3. den

snídaně, odjezd do Džajpúru vzdáleného 238 km. Po příjezdu do hotelu 3* volno k odpočinku.

4. den

snídaně, odjezd na prohlídku pevnosti Amber Fort s projížďkou na slonech. Poté návrat do Džajpúru, cestou prohlídka Havá Mahal neboli Paláce větrů. Prohlídka Džajpúru, návštěva Městského paláce s řadou muzeí, prohlídka Observatoře, návrat do hotelu 3*.

5. den

snídaně, odjezd na prohlídku pevnosti Agra Fort. Cestou návštěva Fatéhpúr Síkrí- téměř zachovalého, dnes opuštěného bývalého hlavního města z 16. století. Poté prohlídka Tádžmahalu, právem nazývaného nejkrásnější stavbou světa. Návštěva pevnosti Agra Fort a hrobky Itamáduddaula. Ubytování v hotelu 3*.

6. den

snídaně, dopoledne individuální program, odpoledne transfer zpět do Dillí vzdáleného 258 km, po cestě zastávka k občerstvení, k finálnímu odletu.

7. den

přílet Praha/Vídeň.

Info

Individuální zájezd již od 2 osob s anglicky mluvícím průvodcem. Změna programu vyhrazena.

Počasí

Margao

30°C Mlžný opar

Tiruvanantapuram

31°C Polojasno

×