800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBali a Lombok

Bali • Tanah Lot • Lombok • Mataram • Ampenan • Gili Air

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy.

2. den

Přílet do Denpasaru, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

3. den

Volný den k pobytu na pláži.

4. den

Tento den objevíte krásy vnitrozemí ostrova, vyšplháte do výšky 1000 m, odkud je krásný výhled na jezero a vulkán Batur. Návštěva 3 vesnic – Celuk, proslulé zejména stříbrotepci, Kemenuh se zručnými uměleckými řezbáři a Ubud, vesničky umělců. Oběd v Kintamani, s výhledem na jezero Batur, poté pokračujete k chrámu Posvátných pramenů. Návrat do hotelu. Nocleh.

5. den

Návštěva opičího lesa, můžete buráky nakrmit malé opice. Prohlédnete si chrám Mengwi, který patří mezi největší chrámy na Bali. Dále bude cesta pokračovat k chrámu Tanah Lot, který je postaven přímo na břehu moře a budete zde moci počkat a zhlédnout nejhezčí západ slunce v západní části Bali. Večeře v Tanah Lot. Návrat do hotelu. Nocleh.

6. den

Volno k odpočinku na pláži. Nocleh.

7. den

Dopoledne volno. V odpoledních hodiných se vydáte na cestu na útes, 100 m nad oceánem, k chrámu Uluwatu. Shlédnete taneční vystoupení a pak se vydáte na krátkou cestu k zálivu Jimbaran na večeři, kde budete mít možnost ochutnat výtečné ryby a mořské plody. Návrat do hotelu. Nocleh.

8. den

Po snídani transfer na letiště a přelet na Lombok. Po příletu následuje prohlídka města Mataram a Ampenan, návště vodního paláce Mayura a jednoho z nejhlavnějších a největších hinduistických paláců na Lomboku – Pura Meru. Večeře a nocleh v hotelu.

9. den

Snídaně. Ráno se vydáte k Gili Air, což je malý ostrov na severozápadě Lomboku a patří mezi nejlepší místa pro šnorchlování a odpočinku na pláži. Odpoledne návrat do hotelu. Nocleh.

10. - 11. den

Individuální program na ostrově s možností mnoha výletů do okolí.

12. den

Transfer na letiště a odlet do Evropy.

13. den

Přílet do Prahy.

Fakultativní příplatky

Pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • 1lůžkový pokoj (5990 Kč).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bali

26°C Skoro jasno

Lombok

26°C Polojasno

Yogyakarta

29°C Polojasno

×