800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa krásami ostrova bohů - Bali

Denpasar • Celuk • Ubud • Kintamani • Lovina

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Denpasaru.

2. den:

přílet na Bali, transfer do hotelu na jižním pobřeží Bali, ubytování.

3. den:

snídaně, individuální volno.

4. den:

 snídaně, dopoledne je individuální volno a  odpoledne se společně s českým průvodcem vypravíme na jižní poloostrov Bukit. Podíváme se na jižní pláže Bali, projdeme se k tajemné jeskyni, která nás zavede na skrytou pláž. Poté se vydáme k opičímu chrámu Uluwatu, který se nachází přímo na útesu 70m nad vodou. Večer zakončíme představení opičího tance Kecak při západu slunce. Večer možnost návštěvy moderní indonéské restaurace, kde ochutnáme domácí kulinářské speciality. Ubytování v Sanuru.

5. - 6. den:

 snídaně, společně s českým průvodcem se vydáme do vnitrozemí ostrova Bali. Navštívíme řezbářskou vesnici Mas, kde se podíváme na tradiční výrobu z dřeva. Zavítáme i do města Celuk a seznámíme se s výrobou stříbrných ozdob. Poté budeme pokračovat do Ubudu, který je kultuním centrem Bali. Seznámíme se s místním uměním a vyhlášenou baliskou kulturu. Projdeme se mezi rýžovými políčky nad Ubuduem a okusíme skvělé místní speciality.  Následující den se společně s českým průvodcem vydáme k památkam kolem Ubudu. Navštívíme Údolí královen, kde jsou ve velkých hrobkách vytesaných do skal, pochování královské rodiny. Projdeme se mezi rýžovými políčky a dále se vydáme k svatým pramenům Tirta Empul. Po cestě se zastavíme i u kávových a čajových plantáží a podíváme se na tradiční výrobu kávy Luwak - vyhlášená cibetková káva. Ubytování Ubud.

7. - 9. den:

snídaně vydáme se přes Candindaou do Amedu. Po cestě budeme obdivovat panorama sopky Batur. Následuje návštěva Besakih, v úpatí hory Agung. Jedná se o největší chrámový komplex na Bali. Odpoledne příjezd do Amedu a odpočinek na pláži s výhledem na nejvyšší sopku ostrova - Agung. Během individuálního programu můžeme šnorchlovat, potápět se nebo podniknout fakultativní výlety kolem Amedu. Ubytování Amed. 

10. - 11. den:

snídaně, pokračování prohlídky Amedu, zastávka u královských lázní Tirtagangga, prohlídka vodního paláce. Originální budova byla postavena v roce 1948, v roce 1963 byly části paláce zničení při výbuchu sopky, areál je protkán jezírky a vodními nádržemi. Zastávka u jeskyně Bat Cave – netopýří jeskyně a ve fabrice na výrobu soli. Fakultativně je možné zajistit návštěvu vodního chrámu Tanah Lot. Ubytování Sanur     Fakultativně večeře v rybí restauraci na pláži.

12. den

: snídaně, dle letových řádů transfer na letiště a odlet do Prahy.

13. den:

přílet do Prahy.

Povinné příplatky

vízum (cca 25 USD) přímo na letišti po příletu • místní odletové taxy (cca 15 USD) • vstupy během programu (20 EUR).

Počasí

Bali

29°C Skoro jasno

×