800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyINDONÉSIE, POBYT NA BALI

FLORES | RINCA | KOMODO | POBYT NA BALI

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha/Vídeň.

2. den

přílet na ostrov Bali, ubytování v hotelu Inna Grand Bali Beach 3* PLUS.

3. den

snídaně, individuální volno.

4. den

snídaně, odlet do Maumere. Po příletu do Maumere vás na letišti přivítá anglicky mluvící průvodce a vydáte se na cestu do podhorské vesnice Moni. Po cestě navštívíte (podle času) několik tradičních vesnic, např. Lisedetu nebo Ranggase s typickými domy kmene Lio. Večeře a přenocování v Moni v hotelu 2*.

5. den

brzy ráno odjezd k různobarevným jezerům v kráteru sopky Kelimutu s cca 2kilometrovým trekkingem. Po východu slunce návrat na snídani. Po snídani odjezd do Ende s tradičním floreským trhem a prohlídka domů prvního indonéského prezidenta. Oběd a následná cesta v okolí Nuabosi, zastávka na pláži Penggajawa s modrými kameny. Ubytování a večeře v Bajawě v hotelu 2*.

6. den

snídaně, prohlídka vesnic oblasti Ngadha s obědem. Mezi nejkrásnější vesnice patří Luba a Bena, které navštívíte při odpolední cestě do Rutengu s krátkou zastávkou u jezera Ranamese. Ubytování a večeře v Rutengu v hotelu 3*.

7. den

po snídani návštěva Rutengského národního parku, ve kterém spatříte také nově vybuchlou sopku. Další zastávka bude ve vesnici Cara, kde uvidíte rýžová pole v podobě pavoučí sítě. Po příjezdu do Labuanbaja na západním Floresu se nalodíte na motorovou loď, která vás za cca 3 hodiny převeze na ostrov ­Rinca, kde bude následovat prohlídka s místním průvodcem. Uvidíte varany komodské, opice, vodní bůvoly. Nocleh a večeře na lodní palubě.

8. den

po snídani transfer lodí na Komodo. Po připlutí vás čeká 2kilometrový trekking po ostrově do Banunggulungu, kde bylo dnes již nepoužívané místo na krmení varanů. Návrat do Loh Liang s muzeem Komodo Nature Park. Odpoledne návrat do Labuanbaju se zastávkou na Pantai Merah s pláží z růžového písku, kde můžete šnorchlovat. Ubytování a večeře v Labuanbaju v hotelu 4*.

9. den

snídaně, volno. Následný transfer na letiště přes jeskyni Batu Cermin a následný odlet zpět na Bali. Po příletu na Bali transfer do hotelu Inna Grand Bali Beach 3* PLUS.

10. - 13. den

snídaně, pobyt na Bali v hotelu Inna Grand Bali Beach 3* PLUS. Možnost fakultativních výletů s česky, anglicky nebo německy mluvícím průvodcem.

14. den

snídaně, transfer na letiště, odlet. Přílet Praha/Vídeň.

Info

Změna zájezdu vyhrazena, zájezd s anglicky mluvícím průvodcem se uskuteční při minimálním počtu 2 osob.

Počasí

Bali

26°C Polojasno

Lombok

22°C Jasno

Yogyakarta

22°C Převážně oblačno

×