800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NOVOTEL YOGYAKARTA

Čtyřhvězdičkový hotel je součástí slavné sítě hotelů a je jedním z nejlepších čtyřhvězdičkových hotelů v oblasti. Spojuje v sobě luxusní vybavení, pohodlí a polohu v krásném prostředí nedaleko zachovalých jávských památek, včetně Sultan Palace.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel je součástí slavné sítě hotelů a je jedním z nejlepších čtyřhvězdičkových hotelů v oblasti. Spojuje v sobě luxusní vybavení, pohodlí a polohu v krásném prostředí nedaleko zachovalých jávských památek, včetně Sultan Palace. Hotel má strategickou polohu, neboť se nachází pouhých pět kilometrů od letiště Adisucipto či nedaleko železniční stanice Tugu. V jeho blízkosti se nachází také palác Kraton a svatyně Ratu Boko.

Ubytování

Ubytovat se můžete v 200 suitách, které jsou krásně zařízeny. Součástí jejich vybavení je klimatizace, minibar, sejfy, detektory kouře, televize či internet. K dispozici máte také pokojový servis a nekuřácké pokoje.

Vybavení

V hotelu se nachází restaurace servírující místní speciality i mezinárodní kuchyni a dva bary, ve kterých si užijete svěží nápoje a živou hudbu. Pro obchodní účely je k dispozici business centrum s přístupem na internet a potřebným audiovisuálním vybavením. V resortu se nachází také fitness centrum, bazén, sauna, salon krásy a butiky. Mezi další vybavení patří parkoviště, čistírna, centrum plánování výletů, půjčovna aut a dětské hřiště.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Písčitá nedaleko od hotelu.

Sport a zábava

Vodní sporty, plážové sporty, restaurace, bary, bazén, sauna, salon krásy, fitness centrum, golf, výlety.

Náš názor

Velice pěkný čtyřhvězdičkový hotel.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 5 km

Počasí

Yogyakarta

25°C Polojasno

×