800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTHE PHOENIX HOTEL YOGYAKARTA

Hotel Phoenix Yogyakarta je jedním z nejproslulejších luxusních hotelů v oblasti Malioboro, neboť byl postaven již v roce 1918. Hotel se tak může pyšnit elegantním vzhledem a oblíbeností již po téměř sto let. Hotelové pokoje spojující evropskou a asijskou tradici, hotelové restaurace, vinný bar, lázně či perfektní konferenční vybavení svědčí o všestrannosti hotelu, který plně uspokojí všechny návštěvníky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Phoenix Yogyakarta je jedním z nejproslulejších luxusních hotelů v oblasti Malioboro, neboť byl postaven již v roce 1918. Hotel se tak může pyšnit elegantním vzhledem a oblíbeností již po téměř sto let. Hotelové pokoje spojující evropskou a asijskou tradici, hotelové restaurace, vinný bar, lázně či perfektní konferenční vybavení svědčí o všestrannosti hotelu, který plně uspokojí všechny návštěvníky. Je obkopen krásnou zahradou a neposkvrněnou tropickou přírodou. Pokud však toužíte po zábavě, obchodech a restauracích, pak jste na správném místě, neboť také ty se nachází v blízkosti hotelu.

Ubytování

Ubytovat se můžete v 144 pokojích různých kategorií, které jsou klimatizovány a luxusně zařízeny. Součástí pokojů jsou také balkony. Pokoje jsou vybaveny televizí, minibarem, setem na přípravu kávy a čaje, telefonem, sejfem, fénem a internetem.

Vybavení

V hotelu se nachází elegantní restaurace servírující exotické pokrmy i tradiční mezinárodní kuchyni. Návštěvníci mají k dispozici také dva bary, business a konferenční centrum, fitness centrum, sauna, masážní pokoje, lázeňské procedury, butiky, vnitřní bazén, venkovní bazén. Mezi další vybavení patří čistírna, dětská pečovatelka, centrum plánování výletů, půjčovna aut a parkoviště.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Písčitá nedaleko od hotelu.

Sport a zábava

Vodní sporty, plážové sporty, restaurace, bary, kluby, obchody, fitness centrum, sauna, lázeňské procedury, masáže, bazény, výlety.

Náš názor

Luxusní hotel s dlouholetou prověřenou tradicí.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Yogyakarta

30°C Polojasno

×