800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJáva a Bali

  • Vulkanicky aktivní oblast
  • Nádherná, ale divoká příroda

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Jakarty.

2. den:

přílet do Jakarty, transfer do hotelu a ubytování

3. den

: po snídani začneme prohlídkou města Jakarta: Prezidenstkého paláce a památníku indonéského boje za nezávislost – Monas. Prohlídka staré části města se starou radnicí. V odpoledních hodinách přejezd do Bandung, ubytování v Bandung.

4. den:

snídaně, prohlídka vulkánu Tangkuban Perahu, dále návštěva horkých pramenů Ciater a termálních lázní. Návrat na hotel.

5. den:

po snídani odjezd na vlakové nádraží a odjezd vlakem (vyšší třídy) do Yogyakarty. Cestou nádherné scenérie okolní přírody, malých vesniček, místních trhů s lokálními produkty. Po příjezdu transfer do hotelu, nocleh.

6. den:

brzy ráno po snídani odjezd z hotelu na náhorní plošinu Dieng Plateau, která paří mezi vulkanicky nejaktivnější oblasti Indonésie. Následuje prohlídka chrámu Borobudur, největší buddhistické svatyně na světě, která byla postavena v 8. st. V chrámu naleznete více jak 504 soch Buddhy a více jak 1300 nákresů se scénami z jeho života. Odpoledne prohlídka chrámů Candi Mendut a Candi Pawon. Nocleh v Yogyakartě.

7. den:

snídaně, projížďka po starém městě, návštěva sultánského paláce Keraton, tradiční ukázky jávské architektury, v roce 1755 zde bylo centrum jávské kultury, návštěva manufaktury na batiku, dále hinduistická svatyně Prambanan Hindu Temple, postavená mezi 5.–9. stoletím. Večer možnost návštěvy známého obchodního centra Malioboro. Fakultativně večeře s tanečním vystoupením Ramayana Ballet. Nocleh.

8. den:

snídaně, odjezd z Yogyakarty na vlak a přejezd do Mojekorto. Cesta trvá cca 5 hodin. Ubytování v oblasti Bromo.

9. den:

den začneme velmi brzy výstupem na Bromo. Jeepy vyjedeme k vulkánu Bromo a budeme pozorovat východ slunce a hinduistický chrám. Odpoledne přejezd do Ketapang a přejezd lodí na Bali. Transfer do hotelu a ubytování na Bali v oblasti Lovina.

10. den:

snídaně, odjezd na prohlídku chrámu Tanah Loh, návštěva ovocného trhu, jezero Bedugul, výhledy na okolí. Návštěva chrámu Ulun Danu, přejezd přes horské vesničky k vodopádům Gitgit. Nocleh na severu ostrova v Aneka Lovina hotel.

11. den

: brzy ráno odjezd na moře na pozorování delfínů a východu slunce. Návrat na snídani do hotelu. Odjezd do vesnice Kintamani, která leží na okraji kráteru Penulisan. Výhled na vulkán Batur a jezero. Fakultativně možnost jízdy na kole do vesničky Ubud. Návštěva chrámu Tirta, cesta kolem rýžových polí do Ubud, nocleh.

12. den:

snídaně, prohlídka vesnice Ubud a okolí, návštěva tradičních trhů, manufaktur, dílen. Transfer do hotelu v Kutě, volno.

13. den:

snídaně, dle letových časů odlet zpět do Prahy nebo možnost prodloužení o libovolný počet nocí na Bali v hotelu dle výběru.

14. den:

přílet do Prahy.

Počasí

Yogyakarta

25°C Převážně oblačno

×