800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyQUNCI VILLAS

Menší butikový resort určený především k odpočinku se skládá ze dvou částí – Qunci Villas (původní část, menší, s intimnější atmosférou) a Qunci Pool Villas (novější část z r. 2008, větší a stylovější, vyšší cena). V současné době se staví třetí část s dokončením v březnu-květnu 2012.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

na klidném místě na západním pobřeží ostrova, v krásné pěstěné zahradě. U resortu pouze 2 malé obchůdky s nápoji, městečko Senggigi s obchody a restauracemi je vzdálené cca 10 min. taxíkem. Transfer z letiště trvá cca 30 min.

Ubytování

celková kapacita: 76 ubytovacích jednotek zařízených v souladu s tradičními a moderními prvky, základní vybavení: klimatizace, telefon, minibar, balkon či terasa vybavená zahradním nábytkem. V každém pokoji zdarma připojení k internetu, kategorie: Qozy Villas - 22 pokojů s výhledem do zahrady, Qozy Villas - 19 pokojů s částečným výhledem na moře, Qozy Villas - 20 pokojů s výhledem na moře (cenově výhodnější v části Qunci Villas), Qozy Villas - 10 jedno- a 2 dvouložnicové vily s vlastním bazénem cca 3x8 m), Luxury Villas - na vrchu nad hotelovým komlexem, cca 100 m přes silnici 3 vily s panoramatickým výhledem (Qumbang - 1ložnicová vila, Qunang - 2ložnicová vila, Qusia - 3ložnicová vila)

Vybavení

směnárna, trezor na recepci, prádelna, internetový koutek, malá knihovna, lékař na telefonu, exkurze

Stravování

snídaně (à la carte, tudíž je možné v klidu posnídat i na své pokojové terase)

Sport a zábava

2 bazény (každá část hotelu má svůj) s lehátky a slunečníky, občasné tematické večery s kulturním představením, restaurace a bary: 2 restaurace, každá část hotelu má svou, v Qunci Villas se podává především indonéská a mezinárodní kuchyně, v restauraci v části Qunci Pool Villas víceméně asijská kuchyně, za poplatek: lázně (masáže a jiné relaxační procedury), na pláži přes místní prodejce možnost zapůjčení surfu

Pláž

pláž s tmavým pískem přímo u resortu (vzhledem ke korálovým úlomkům doporučujeme boty do vody)

Náš názor

hotel vhodný pro páry k relaxaci a odpočinku.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Lombok

28°C Polojasno

×